Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Thashetheme

Thashetheme Thashetheme-t e pėrditshme.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 27-06-2010, 13:10   #1
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Postime: 9,385
Thanks: 0
Thanked 143 Times in 44 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 153
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Gili promovon albumin e ri “Fol pėr mua”


Kėngėtarja e mirėnjohur Gili kėto ditė ka promovuar albumin e saj mė tė ri “Fol pėr mua”. Ndėr kėngėt e albumit ajo ka dashur tė bėjė edhe kėngė pėr bashkatdhetarėt tanė, tė titulluar “Misat e diasporės”. “Meqė jemi nė sezonin veror, shpresoj se nė veturat e tyre tė bukura do tė dėgjohet kjo kėngė”, shprehet ajo nė njė emision televiziv. Si gjithnjė bashkėpunėtor i saj ėshtė Iliri, I cili kujdeset pėr tekstet dhe muzikėn e kėngėve. Sekreti I bukurisė sė saj Gili ka thėnė se ėshtė pikėrisht Iliri, I cili nuk po di tė plaket. “Burri i ri, po mė detyron tė mbetem e re”, thotė ajo ndėr tė tjera.
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur