Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme > Arti i kuzhinės

Arti i kuzhinės Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-10-2009, 23:56   #1
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Postime: 646
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
r00t ėshtė njė gur i ēmuarr00t ėshtė njė gur i ēmuarr00t ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė (ebook-pdf) - Cooking - Recipes - Cook Book

gjell te ndryshme nga vende te ndryshme te botes

Kodi:
http://www.dump.no/files/15afcb730f09/%28ebook-pdf%29_-_Cooking_-_Recipes_-_Cook_Book_-_PDF_format.pdf
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2009, 21:41   #2
Ana
Super Anėtar
 
Avatari i Ana
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Somewhere far from home
Postime: 163
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Ana ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: (ebook-pdf) - Cooking - Recipes - Cook Book

linku nuk punon
__________________
Love all, trust a few. Do wrong to none.

Non nobis, non nobis, Domine
Sed nomini tuo da gloriam.
Kinghts Templar
Ana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2009, 11:49   #3
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Postime: 646
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
r00t ėshtė njė gur i ēmuarr00t ėshtė njė gur i ēmuarr00t ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Re: (ebook-pdf) - Cooking - Recipes - Cook Book

punon dhe ça te punuari lol
perdor firefox ose opera browser qe ta shofesh
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-10-2009, 15:28   #4
Ana
Super Anėtar
 
Avatari i Ana
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Somewhere far from home
Postime: 163
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Ana ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Re: (ebook-pdf) - Cooking - Recipes - Cook Book

lol thank you honey I'll make something nice for dinner then shall I
__________________
Love all, trust a few. Do wrong to none.

Non nobis, non nobis, Domine
Sed nomini tuo da gloriam.
Kinghts Templar
Ana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur