Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore > Toleranca fetare

Toleranca fetare Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 12-10-2009, 06:18   #1
Mandi
ஜ۩۞۩ஜ
 
Avatari i Mandi
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: €
Postime: 4,888
Thanks: 149
Thanked 97 Times in 54 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
Mandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėmMandi i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė A besoni ne zot...?

Per vete besoj thjesht jo deri ne extrem.
Ju...?
__________________
Mandi nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2009, 09:40   #2
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Postime: 417
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Titulli: A besoni ne zot...ė

Un per vete nuk besoj fare . nuk besoj as ne egzistencen e zotit . Per mendimin tim ska zot fare
Dori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2009, 17:32   #3
Meri
...Sans v``.
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Postime: 6,740
Thanks: 85
Thanked 67 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Titulli: A besoni ne zot...ė

jo !!!!!!!!!
Meri ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2009, 18:00   #4
CarpeDiem
Super Anėtar
 
Avatari i CarpeDiem
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Albania, Tirana
Postime: 108
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
CarpeDiem ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėCarpeDiem ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėCarpeDiem ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėCarpeDiem ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėCarpeDiem ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithėCarpeDiem ėshtė njė emėr i njohur pėr tė gjithė
Gjendja bazė Titulli: A besoni ne zot...ė

Absolutisht Po
CarpeDiem nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 12-10-2009, 21:08   #5
Raul
Super Anėtar
 
Avatari i Raul
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Breda - Netherlands
Postime: 95
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Raul ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: A besoni ne zot...ė

absolutisht JO !!!!!
__________________
RENDE
Raul nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2009, 20:14   #6
Golden_Boy
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Postime: 1,531
Thanks: 44
Thanked 51 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Golden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Re: A besoni ne zot...ė

Sigurisht qe PO , Eshte e vetmja gje ne bote qe besoj me shume se cdo gje tjeter !
__________________
Asnjėherė mos ia thyej shpresėn dikujt... ndoshta ėshtė gjėja e fundit qė ka !
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-10-2009, 21:09   #7
Raul
Super Anėtar
 
Avatari i Raul
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Breda - Netherlands
Postime: 95
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Raul ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: A besoni ne zot...ė

ksaj i thone te besosh ne nje patatine
__________________
RENDE
Raul nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2009, 13:50   #8
r00t
V.I.P
 
Avatari i r00t
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Monaco
Postime: 646
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
r00t ėshtė njė gur i ēmuarr00t ėshtė njė gur i ēmuarr00t ėshtė njė gur i ēmuar
Gjendja bazė Re: A besoni ne zot...ė

zoti esht nji dhe kush sbeson ja presim koken ne emer te allahut
__________________
Mė pranė njėri tjetrit
lidhuni.com
r00t nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2009, 14:06   #9
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Postime: 417
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Titulli: A besoni ne zot...ė

fare fare un besoj
Dori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2009, 14:13   #10
Meri
...Sans v``.
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Postime: 6,740
Thanks: 85
Thanked 67 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Titulli: A besoni ne zot...ė

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga RoMaNiSTI Shiko postimin
fare fare un besoj
Un per vete nuk besoj fare . nuk besoj as ne egzistencen e zotit . Per mendimin tim ska zot fare


Dicka I paska ndodh Romanistit , ka ndryshu mendim ........!
Meri ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2009, 14:15   #11
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Postime: 417
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Titulli: A besoni ne zot...ė

Ku e shikoj ti qe me ka ndodh dicka ė
Dori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2009, 14:17   #12
Meri
...Sans v``.
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Postime: 6,740
Thanks: 85
Thanked 67 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Titulli: A besoni ne zot...ė

Te dyja ishin pergjigjet e tua .........
Meri ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2009, 14:18   #13
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Postime: 417
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Titulli: A besoni ne zot...ė

po dhe te dyja Pohojn qe un nuk besoj ne zot
Dori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2009, 14:19   #14
Meri
...Sans v``.
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Postime: 6,740
Thanks: 85
Thanked 67 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Titulli: A besoni ne zot...ė

Hemmmm, tani e kuptova uneee.
Meri ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2009, 14:21   #15
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Postime: 417
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Titulli: A besoni ne zot...ė

Per cdo gje mund te nderroj mendim pervec se besimit ne zot me duket pa lidhje te besosh ne dicka qe nuk dihet egziston apo jo . perderisa egzistenca e tij nuk eshte provuar dhe ska per tu provuar asnjihere un skam pse besoj ne gjera apstrakte
Dori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2009, 14:34   #16
Meri
...Sans v``.
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Postime: 6,740
Thanks: 85
Thanked 67 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Titulli: A besoni ne zot...ė

Njeqind perqind jam dakort me sa me lart
Meri ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2009, 14:36   #17
Dori
V.I.P
 
Avatari i Dori
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Postime: 417
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Dori do tė bėhet i njohur mjaft shpejt
Gjendja bazė Titulli: A besoni ne zot...ė

Ej se na marrin inat pastaj se keta te gjith besojn sduhet me postu me te kjo tem
Dori nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2009, 14:39   #18
Meri
...Sans v``.
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: ......
Postime: 6,740
Thanks: 85
Thanked 67 Times in 46 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 159
Meri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėmMeri i pazėvėndėsueshėm
Gjendja bazė Titulli: A besoni ne zot...ė

Poshte censura.

Nuk besoj dhe Pike
Meri ėshtė nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2009, 17:49   #19
Golden_Boy
V.I.P
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Postime: 1,531
Thanks: 44
Thanked 51 Times in 13 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 21
Golden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarė
Gjendja bazė Re: A besoni ne zot...ė

Une besoj ne nje zot dhe ne asnje fe , Dhe askush ska te drejte te thoj qe nuk beson , Cdo njeri nese e gjen veten ngushte per dicka apo ne nje situate THot : O Zot o zot o zot , ateher si ka mundesi qe ky njeri nuk beson ne zot nese ky njeri e permend kete krijes te mbinatyrshme sa her qe ndodhet ne nje situate te veshtire ė Besoj dhe shume madje , Nuk kam kundershtim per ata qe nuk besojne , por fakti qe ata qe nuk besojne e permendin ate ne cdo situate me ben te mendoj se edhe ata qe e shprehin mosbesimin ne zot Thell thell besojne ne egzistencen e tij ...
__________________
Asnjėherė mos ia thyej shpresėn dikujt... ndoshta ėshtė gjėja e fundit qė ka !
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-10-2009, 17:55   #20
Raul
Super Anėtar
 
Avatari i Raul
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Breda - Netherlands
Postime: 95
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Raul ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: A besoni ne zot...ė

hajde teme hajde bravo meri dhe romanisti ju mbeshtes
edhe une jam me mendimin qe nuk ka skam si besoj ne dicka pa lidhje sic eshte muhabeti ketij Tipit
sa e sa here e kemi ber debat gjithkush ka te drejte te shprehe ate qe ndjen Ate qe DOO
une them skam nje tjeter thot ka le ta mbaje kuptohet
kujt ti djegi ose te dali me fakte te thote PSE KA
__________________
RENDE
Raul nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur