Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 13-02-2010, 20:24   #81
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 674
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
PUPA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Smile Shprehje Dashurie...

SHPREHET NJERIU ME DY FJAL..
SHPREHET DHE VETEM ME NJE SHIKIM
POR KUR TE LEXOSH KTO SHPREHJE..
TI MBETESH MENDIMI IM..
by (PUPA)__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2010, 20:31   #82
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 674
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
PUPA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: SHprehje Dshurie...

Dua te shoh dy sy te trembur.
Dua te puth "Buzen e cmendur"
Dua te te shoh, dua te te puth ty si atehere.


60 seconda ne minute mendoj per ty
60 minuta ne ore jam me ty
7 dite te javes merzitem per ty
365 dite te vitit te DUA VETEM TY!!!

Kur ne varrin time te filloje punimi
kur ne trupin tim te filloje vajtimi
kur mbi koken time te vihet kurora
atehere e dashure mendo se te harrova...
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2010, 20:32   #83
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 674
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
PUPA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: SHprehje Dshurie...

Dashuria eshte si nje pike loti,
te rreshket ne faqe kur je e zotja,
Nese zemra zemren dashuron,
fjalet e botes kurr nuk i degjon
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2010, 20:34   #84
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 674
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
PUPA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: SHprehje Dshurie...

Te dashuroj
Te adhuroj..
SHikimin tend un se harroj..

Te dua
Perjet e jotja jam..
GJithmon ne zemer te kam..
Me don i dashur thjesht keshtu si jam ???
(pupa)
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2010, 20:45   #85
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 674
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
PUPA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: SHprehje Dshurie...

Fytyra jote tregon ciltersin..
Fjalet e tua shprehin dashurin..
SHikimi yt tregon pabesin..

(pupa)
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2010, 20:45   #86
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 674
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
PUPA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: SHprehje Dshurie...

C'do mbremje veten pyes ngadale ,
kur malli zemres kurth i ngre,
ne c'endra sonte noton valle,
me c'shqetesim ne zemer fle.

Imazhi yt si zog i mardhur,
tek une i lodhur strehe kerkon.
Imazhi yt , qiell i paane,
me lodh, me torturon, me plak.
Sa keq, sa keq qe s'te kam prane!
Sa mire, sa mire qe jemi larg!
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2010, 20:46   #87
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 674
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
PUPA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: SHprehje Dshurie...

merri syte e mija dhe veshtro
merre zemren time dhe degjo
puthi buzet e mija dhe kujto
te dua perjete kete mos e harro.......
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 13-02-2010, 23:19   #88
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 11,848
Thanks: 3,310
Thanked 4,416 Times in 2,003 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 570
Jolene ka mbyllur reputacionin
Titulli: SHprehje Dshurie...

I Will Love you

I Will Love You Forever
I love you so deeply,
I love you so much,
I love the sound of your voice
And the way that we touch.

I love your warm smile
And your kind, thoughtful way,
The joy that you bring
To my life every day.

I love you today
As I have from the start,
And I’ll love you forever
With all of my heart.


What is Love?

What Is It That I Love?
If asked why I love her I would say
It’s the sway in her hips,
the thickness in her thighs.

It’s the lust in her lips,
the love in her eyes.
It’s the softness of her skin,
the silk in her hair

It’s the twist in her walk;
it’s the sweetness in her talk.
It’s the way she loves me
that makes me love her each day.
That is what I would say.


A White Rose

The red rose whispers of passion,
And the white rose breathes of love;
O, the red rose is a falcon,
And the white rose is a dove.

But I send you a cream-white rosebud
With a flush on its petal tips;
For the love that is purest and sweetest
Has a kiss of desire on the lips.


My Love

My love is like an ocean
It goes down so deep
My love is like a rose
Whose beauty you want to keep.

My love is like a river
That will never end
My love is like a dove
With a beautiful message to send.

My love is like a song
That goes on and on forever
My love is like a prisoner
It’s to you that I surrender.


__________________Tė sillja nė jetė njė copė tė shpirtit tim ..... Ky ėshtė kuptimi i jetės time..!

Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 14-02-2010, 13:21   #89
God'o
Super Anėtar
 
Avatari i God'o
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Ireland
Posts: 173
Thanks: 0
Thanked 2 Times in 2 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
God'o ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: SHprehje Dshurie...

Last night as I lay sleeping, love,
A vision came to me.
It was of you and I, my love,
A wondrous sight to see.

And in the dream I had, my love,
I reached and touched your face
I clasped your hand in mine, my love,
And felt your warm embrace.

I pressed my lips to yours, my love,
To taste your kiss so sweet
You held me for a minute, love,
In this moment that did fleet.

I wakened from the dream, my love,
With a thought of you that stayed
With me throughout the day, my love,
And never once did fade.
__________________
I miss you when I'm not with you....when I'm not with you all I do is think about you...when I think about you I just want to be with you....and when I'm with you it's like all of my dreams have come true.
God'o nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 15-02-2010, 10:25   #90
Remember
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Posts: 122
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
Remember ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: SHprehje Dshurie...

te dua moj qene te vdekte plaka
Remember nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 22-03-2010, 22:10   #91
The_AnGeL
Super Anėtar
 
Avatari i The_AnGeL
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: Atje Ku Ballakumja Eshte me e Shijshme ;)
Posts: 166
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 12
The_AnGeL ėshtė njė gur i ēmuarThe_AnGeL ėshtė njė gur i ēmuarThe_AnGeL ėshtė njė gur i ēmuarThe_AnGeL ėshtė njė gur i ēmuar
thenie dashurie ..

Dashuria ėshtė tėrė jeta e gruas, kurse njė episod nė jetėn e mashkullit.
De Stali


Mė ėmbėl se dashuria nuk ka, por pas saj vjen urrejtja.
Longfellou


Nė qoftė se miqėsia nuk pėrmban dashuri, dashuria pėrmban miqėsi.
De Koster


Dashuritė e mėdha janė tė rralla, siē janė tė rralla veprat e mėdha.
Adleri
__________________
http://LajmeSot.NeT Portali informativ i Lajmeve Minute Pas Minuti..
The_AnGeL nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 23-03-2010, 19:19   #92
clizia
V.I.P
 
Avatari i clizia
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: ne zemren e dikujt
Posts: 312
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
clizia ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: thenie dashurie ..

dashuria o miku im, eshte nje det qe do kalosh, nese varka te fut uje, duhet notin te mesosh
clizia nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-05-2010, 10:26   #93
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,708
Thanks: 0
Thanked 591 Times in 204 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 168
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----

Dashuria eshte shanca qe ia jep dikujt per me ta thy zemren..por qe shpreson qe nuk do ta beje..

Nese me duhet qe te zgjedh ne mes frymemarrjes dhe teje une do te shfrytezoja frymemarrjen time te fundit qe te te them TE DUA..
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 03-05-2010, 19:18   #94
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,708
Thanks: 0
Thanked 591 Times in 204 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 168
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Shprehje Dashurie...

vdeksha per ty ( po per ke seeeeee aman aman )
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-05-2010, 13:01   #95
Rozana
Anėtar i ri
 
Avatari i Rozana
 
Data e antarėsimit: May 2010
Vendndodhja: prishtina
Posts: 22
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
Rozana ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: ---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----

Ruaje dashurin e vertet se ajo te vjen nje her ne jete.
Dashuria e vertet eshte kur zemra edhe mendja te thon te njejten gje
Rozana nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 06-05-2010, 13:12   #96
Golden_Boy
No Vip
 
Avatari i Golden_Boy
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Diku!
Posts: 1,815
Thanks: 892
Thanked 405 Times in 161 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 23
Golden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarėGolden_Boy ka shumė pėr tė qenė krenarė
Re: ---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----

Dashuria e vertete ndoth nje her ne jet !
__________________
Asnjėherė mos ia thyej shpresėn dikujt... ndoshta ėshtė gjėja e fundit qė ka !
Golden_Boy nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2010, 11:01   #97
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,708
Thanks: 0
Thanked 591 Times in 204 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 168
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----

- Nėse e don Bukurin, atėher mos mė duaj mua, sepse ka tjer qė jan mė tė bukur se unė. Nėse e don menqurin,
atėher mos mė duaj mua, sepse ka tjerė qė jan mė tė menqur se unė. Nėse e don pasuri, atėher mos mė duaj mua,
sepse ka tjer qė jan mė tė pasur se unė. Por nėse e don dashurin, atėher duam vėtėm mua,
sepse nuk ka asnjė qė tė dashuron mė shum se unė!

Ti ndoshta imagjinon ēdo tė thotė tė duash dikend nė heshtje, nė kėtė largėsi tė mallkuar,
tė mendosh dhe tė kalosh ditėt pėrgjysėm.


- Tė jetosh ēdo ēast kur njė pjesė e qenies tėnde jeton larg dhe aq mė keq kur e di qė s'tė pėrket aspak.
E ē'rėndėsi ka pėr mua, veē ekzistencės tėnde!?
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2010, 12:34   #98
Oltina
Anėtar
 
Avatari i Oltina
 
Data e antarėsimit: Mar 2010
Vendndodhja: •------»AtY Ku Sje Tii«------•
Posts: 45
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Oltina ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: ---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----

Kur njeriu dashuron nuk ka frike...
Miqesia e vertete nuk e njeh ziline dhe dashuria e vertete nuk i njeh nazet...
Qesh me Dashurine ai qe nuk ka qene kurre i brengosur prej saj...
Ne dashuri teper nuk eshte Mjaft....
Xhelozia lind me dashurine po nuk vdes gjithmone bashke me te...
Ne rini jetojme qe te dashurojme ne pleqeri dashurojme qe te jetojme...
Dashuria ben boten te rrotullohet ose e thene ndryshe
Love makes the world go around
Gold makes the world go around too
Dashuria eshte cmenduria e nje njeriu per aq kohe sa e jeton
dashuria s'eshte egoiste
menyra me e mire per te dashuruar eshte te dashurosh sikur s'ke qene lenduar asnjehere
Kur je i trishtuar shih ne syte e atij qe dashuron dhe ne ato sy do te gjesh forcen per te buzeqeshur
Ndoshta eshte budallallek te qash per dike, por eshte e mrekullueshme te mendosh qe lotet mund te thone ate qe fjalet s'e thone dot kurre
Kurre mos ji i friksuar ti thuash dikujt qe e do, ata mund te ta thyejne zemren, por ti mund te thyesh te tyren nqs nuk ja thuaj
Dashuria sheron njerezit, te dyja palet, edhe ata qe e japin dhe ata qe e marrin
Dashuria nuk ka te beje me ate cfare ti pret te marresh, ajo ka te bej me ate qe ti do te japesh- e cila eshte gjithcka
__________________
;)°ØØ°ŗ"°ØØ°(*)(_.•“Æ`•N'zemer T'kom Pas Kurr Sta Kom Rras Loqk Tash e Tutje Zemren Kom Me Ta Plas.«¤° ) °¤»•“Æ`•._)(*)°ØØ°ŗ
Oltina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-05-2010, 12:34   #99
Oltina
Anėtar
 
Avatari i Oltina
 
Data e antarėsimit: Mar 2010
Vendndodhja: •------»AtY Ku Sje Tii«------•
Posts: 45
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 0
Oltina ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: ---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----

Dashuria eshte nje Keshtjelle me mure te larta, qe ka vetem nje porte.Kur futesh ne te kjo dere mbyllet per te mos u hapur me kurre, dhe per te te lene ne gjelberimin e pafund te kopshteve te keshtjelles
Dashuri ashte qe te ben te dashurosh
Dashuria eshte qe te ben te gezosh,
Dashuria eshte qe te ben te vajtosh
Dashuria eshte lumturi kur e ke prane
Dashuria eshte sherim kur ke doktorrin ose doktorreshen afer.
Dashuria eshte semundje dhe iluzion kur je larg.
Dashuria eshte vuajtje kur je i sinqerte."
Dashuria ta djeg zemren si zjarri drute.
Dashuria eshte verbim kur vendoset para arsyes."
Dashuria eshte shurdhim kur te largon nga njerzit e tjere.
Dashuria eshte memece kur nuk ke fantazi."
Dashuria eshte e shkurter kur dashurohesh mbas te bukures.
Dashuria eshte roberi kur dashurohesh ndaj pasurise.
Dashuria eshte liri dhe lumturi kur dashurohesh me njeriun e mire.
Dashuria qendron ne zemer prandaj sduhet te zgjedhi vetem me sy.
Sakrifica ,sinqeriteti ,fantazia, arsyeja ,xhelozia dhe besimi ..... jane velat e dashurise pa to ajo humbet ne detin e trazuar te jetes komplekse
Dashuria eshte celsi prej floriri qe hap dyerte e lumturise.
Shoqeria perfundon ne dashuri ndonjehere, dashuria ne shoqeri ? Kurre
Ne qofte se e do dike lere te lire, nqs ai vjen tek ty, eshte i joti, nqs nuk vjen, ska qene, dhe nuk do te jete i joti asnjehere.
Gezimi eshte rrjeta e dashurise qe ze shume shpirtra
DASHURIA ESHTE HUMNER QE PO RE STE GJENDEN ME AS KOCKAT
DASHURIA ESHTE SEMUNDJE E PASHERUESHME
DASHURIA ESHTE SYRI I NJE TE VERBRI DHE DEGJIMI I NJE TE SHURDHERI
PA DASHURI SKA JETE DHE JETE PA DASHURI KURR SMUND TE KETE
__________________
;)°ØØ°ŗ"°ØØ°(*)(_.•“Æ`•N'zemer T'kom Pas Kurr Sta Kom Rras Loqk Tash e Tutje Zemren Kom Me Ta Plas.«¤° ) °¤»•“Æ`•._)(*)°ØØ°ŗ
Oltina nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 25-06-2010, 18:20   #100
PuffetiNa
MbetiTeThemiNaIshteNjeher
 
Avatari i PuffetiNa
 
Data e antarėsimit: Apr 2010
Posts: 9,708
Thanks: 0
Thanked 591 Times in 204 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 168
PuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėmPuffetiNa i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: ---(--(-(@Thenie per dashurine @)-)--)----

Sakrifica ,sinqeriteti ,fantazia, arsyeja ,xhelozia dhe besimi ..... jane velat e dashurise pa to ajo humbet ne detin e trazuar te jetes komplekse
__________________
Ne nuk mund tė bėjmė Gjithēka...
Se gjithēka bėn vetėm ZOTI!
Por mund tė bėjmė diēka dhe vetėm me ndihmėn e ZOTIT!
PuffetiNa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur