Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe > Votime dhe sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Shiko rezultatet: Ka shoke te vertete ...??
Mundet 14 22.58%
Po 35 56.45%
Jo 13 20.97%
Votues: 62. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh

Pėrgjigje
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 29-07-2010, 19:58   #1
Beaute
The King's Daughter
 
Avatari i Beaute
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: In your eyes.
Posts: 13,650
Thanks: 2,446
Thanked 6,773 Times in 2,109 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 191
Beaute ka mbyllur reputacionin
Ka shoke te vertete ...??

1-Mundet..
2-Po
3-Jo
__________________
Burrat Udhėheqin Botėn, Ndėrsa Gratė Udhėheqin Burrat.
Beaute nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2010, 20:19   #2
SmiLey
Only God Can Judge Me!
 
Avatari i SmiLey
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Negli occhi suoi! ♥ ♥
Posts: 1,288
Thanks: 0
Thanked 10 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
SmiLey ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Po ka...por smund te kesh me shume se 2 shoke per koke
SmiLey nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 29-07-2010, 20:21   #3
SEa
I Miss You
 
Avatari i SEa
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: marina di massa
Posts: 1,553
Thanks: 0
Thanked 8 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 14
SEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentėSEa ėshtė vėrtetė talentė
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

1-mundet...ne faktikisht asnjehere skam pasur nje shoqe qe te them per po....mbase jam e larguar nga shoqeria..por dhe ato qe kam pasur...dojne me ta fut keshtuqe ska port kalimtare tek mua se kur nisesh per mire gjene keq.prandaj....!
SEa nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2010, 13:43   #4
PUPA
V.I.P
 
Avatari i PUPA
 
Data e antarėsimit: Sep 2009
Vendndodhja: Italy
Posts: 674
Thanks: 0
Thanked 4 Times in 4 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 9
PUPA ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Mundet se me kalimin e kohes te dalin jo te vertet,por ka dhe qe jan te vertete kshutqe ...mundet
__________________
Rinuncia al tuo potere di attrarmi ed io rinuncerņ alla mia volontą di seguirti. (William Shakespeare )
PUPA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 28-08-2010, 13:59   #5
gladiola
V.I.P
 
Avatari i gladiola
 
Data e antarėsimit: Aug 2010
Vendndodhja: Shqiperi...Korce
Posts: 1,715
Thanks: 110
Thanked 127 Times in 67 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 35
gladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėmgladiola i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Une votoj per mundet epse nga eksperienca qe kam them me plot gojen qe edhe shoqeria e shoket vitet e fundit jane kthyer ne biznes e interes...
gladiola nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2010, 19:25   #6
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 11,841
Thanks: 3,303
Thanked 4,403 Times in 2,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 570
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Jo!

Po spati interes ne mes ska shoqeri!
__________________Tė sillja nė jetė njė copė tė shpirtit tim ..... Ky ėshtė kuptimi i jetės time..!

Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 18-10-2010, 19:52   #7
SmiLey
Only God Can Judge Me!
 
Avatari i SmiLey
 
Data e antarėsimit: Feb 2010
Vendndodhja: Negli occhi suoi! ♥ ♥
Posts: 1,288
Thanks: 0
Thanked 10 Times in 9 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 10
SmiLey ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Miq te vertete eshte veshtire te gjenden por jo te pamundur...pastaj njeriu i tregon vete pozicionin vetes dhe le hapsiren qe tjetri ta vleresoje dhe te ruaj nje lidhje te forte.
SmiLey nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2010, 13:42   #8
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,754
Thanks: 10,742
Thanked 5,942 Times in 4,024 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga SmiLey Shiko postimin
Po ka...por smund te kesh me shume se 2 shoke per koke
Pa diskutim ka 3 jane shume..
Personalisht vetem 1 kam,qe celsat e shtepise ja jap ne dore.
Besim absolut 100%..
Per gallate dhe interesa,ehu sa jane.
klm
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2010, 13:49   #9
orkidea
Super Anėtar
 
Avatari i orkidea
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: n'ajer
Posts: 217
Thanks: 0
Thanked 1 Time in 1 Post
Shuma e pikėve qė jep: 10
orkidea ėshtė nė rrugė tė mbarė
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Po!
__________________
Logjika eshte shume e forte,por nuk i reziston dot nje njeriu qe do te jetoje...........KAFKA :)
orkidea nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2010, 14:20   #10
mary
DELIRIO
 
Avatari i mary
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: diku ne univers
Posts: 1,018
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
mary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

sigurisht qe po , jane te paket, numerohen me gishtat e nje dore, por egzistojne..
une personalisht te njohur kam plot dhe miq kam pak..
e di qe jane miq te vertete sepse koha e ka treguar.
__________________
I'm never gonna say i'm sorry for the essence of my soul
mary nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 19-10-2010, 21:59   #11
Arianiti
Super Anėtar
 
Data e antarėsimit: Oct 2010
Posts: 97
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
Arianiti ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Votova per mundet,
do ishte ma mire,sikur te ishte titulli"si eshte ni shok/shoqe e vertet.
Arianiti nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-10-2010, 15:06   #12
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,754
Thanks: 10,742
Thanked 5,942 Times in 4,024 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Arianiti Shiko postimin
Votova per mundet,
do ishte ma mire,sikur te ishte titulli"si eshte ni shok/shoqe e vertet.
Eshte ai qe ne diten ndoshta???? me te veshtire te jetes tende te gjendet prane,pa pike interesi sepse eshte SHOK dhe jo zoteri shok.
Dhe aty vleresohen shoket(SHOKU ne fjale).
klm
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-10-2010, 15:17   #13
mary
DELIRIO
 
Avatari i mary
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: diku ne univers
Posts: 1,018
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
mary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

nje shok/shoqe i/e vertete eshte ai/ajo qe dhe nese mund te kaloje kohe pa u pare apo u degjuar e ndjen prane gjithmone.
__________________
I'm never gonna say i'm sorry for the essence of my soul
mary nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-10-2010, 15:19   #14
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,754
Thanks: 10,742
Thanked 5,942 Times in 4,024 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mary Shiko postimin
nje shok/shoqe i/e vertete eshte ai/ajo qe dhe nese mund te kaloje kohe pa u pare apo u degjuar e ndjen prane gjithmone.
Pikerisht
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-10-2010, 15:21   #15
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 11,841
Thanks: 3,303
Thanked 4,403 Times in 2,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 570
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

mary:Kjo varet se ne cfare rrethanash ndodhet.... ndoshta e ndjen prane sepse e ndjen mungesen e dikujt, jo se ai/ajo mund te ndjeje te njeten gje.

Megjithate ti e percaktove I/E VERTETE
__________________Tė sillja nė jetė njė copė tė shpirtit tim ..... Ky ėshtė kuptimi i jetės time..!

Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-10-2010, 15:35   #16
mary
DELIRIO
 
Avatari i mary
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: diku ne univers
Posts: 1,018
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
mary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

jo vetem ne kuptimin e mangesise Roxy..nuk e di ne te ka ndodhur ndonjehere te rrish me kohe pa folur me dike dhejo sepse nuk ke deshire ti flasesh por sepse ashtu mund te jene rrethanat apo momenti por ama e ndjen kur ai/ajo ka nevoje per ty dhe nuk flas vetem nevoje ne momentet kur ndihesh keq, por nevojen per te qeshur, per te shkembyer dy fjale etj.
une personalisht e kam si tip, i kerkoj njerezit shume pak, i marr ralle ne tel ,dmth nuk behem e gjalle shume, por ama te gjithe e dine qe nuk e bej me qellim apo sepse nuk me interesojne, une i mendoj gjithmone, dhe ne momentet e duhura jam gjithmone aty..
__________________
I'm never gonna say i'm sorry for the essence of my soul
mary nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-10-2010, 15:46   #17
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 11,841
Thanks: 3,303
Thanked 4,403 Times in 2,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 570
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

mary: Me ka ndodhur, dhe nga eksperienca qe kam kaluar e them cdo gje.
Po marr nje shembull te thjedsht fare....
Kur dikush as ne nje rast qe un kam nevoje nuk e merr mundimin te (po supozojme) me telefonoj, cfare duhet te mendoj un? Ose kur un largohem nga dikush gradualisht nderkohe ai/ajo e kupton vetem pasi ka ber "muuu" kjo gje prap duhet ti konsideroj shoke/shoqe?
Nderkohe qe jam tip qe bej cdo gje qe mundem per ate qe e konsideroj shok, nuk jam nga ata qe bej blah blah cdo minut, te kam xhan,te kam shoqe etj etj... por cdo gje qe kam ne dore e bej pa u menduar 2 here.
__________________Tė sillja nė jetė njė copė tė shpirtit tim ..... Ky ėshtė kuptimi i jetės time..!

Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-10-2010, 15:56   #18
mary
DELIRIO
 
Avatari i mary
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Vendndodhja: diku ne univers
Posts: 1,018
Thanks: 0
Thanked 9 Times in 8 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 34
mary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėmmary i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Roxy Shiko postimin
mary: Me ka ndodhur, dhe nga eksperienca qe kam kaluar e them cdo gje.
Po marr nje shembull te thjedsht fare....
Kur dikush as ne nje rast qe un kam nevoje nuk e merr mundimin te (po supozojme) me telefonoj, cfare duhet te mendoj un? Ose kur un largohem nga dikush gradualisht nderkohe ai/ajo e kupton vetem pasi ka ber "muuu" kjo gje prap duhet ti konsideroj shoke/shoqe?
Nderkohe qe jam tip qe bej cdo gje qe mundem per ate qe e konsideroj shok, nuk jam nga ata qe bej blah blah cdo minut, te kam xhan,te kam shoqe etj etj... por cdo gje qe kam ne dore e bej pa u menduar 2 here.
jam totalisht dakort me mendimin tend...
sic e kam thene me lart me duket, une kam shume te njohur por pak miq..ama ato miq qe i kam e di qe i kam te vertete qe dhe pse ne dukje nuk e japin e di qe interesohen gjithmone per mua..koha e ka vertetuar..
une ne jeten time kan nje parim, nese kam mundesi ndihmoj dhe i rri afer kujdo qe ka nevoje, jam e bindur qe pjesa me e madhe nuk ta di as per nder, por ama jam e bindur qe ne momentin qe une do kem nevoje, me siguri dikush do me gjendet prane, dhe sikur te mos jete asnje nga keto qe une u kam ndihmuar,ska problem, nuk pendohem kurre qe i ndihmova sepse dikush tjeter do me gjendet prane mua
__________________
I'm never gonna say i'm sorry for the essence of my soul
mary nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-10-2010, 16:00   #19
Jolene
✿◉●•◦
 
Avatari i Jolene
 
Data e antarėsimit: Jan 2010
Vendndodhja: My own Kingdom.
Posts: 11,841
Thanks: 3,303
Thanked 4,403 Times in 2,001 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 570
Jolene ka mbyllur reputacionin
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

dhe sikur te mos jete asnje nga keto qe une u kam ndihmuar,ska problem, nuk pendohem kurre qe i ndihmova sepse dikush tjeter do me gjendet prane mua

Asnje here sjam bere pizhman as un sepse kjo me dallon mua ose ty... nga ata tjeret
__________________Tė sillja nė jetė njė copė tė shpirtit tim ..... Ky ėshtė kuptimi i jetės time..!

Jolene nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
i vjetėr 20-10-2010, 16:08   #20
SystemA
Banned
 
Avatari i SystemA
 
Data e antarėsimit: Sep 2010
Posts: 39,754
Thanks: 10,742
Thanked 5,942 Times in 4,024 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
SystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėmSystemA i pazėvėndėsueshėm
Pėrgjigje e: Ka shoke te vertete ...??

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mary Shiko postimin
jam totalisht dakort me mendimin tend...
sic e kam thene me lart me duket, une kam shume te njohur por pak miq..ama ato miq qe i kam e di qe i kam te vertete qe dhe pse ne dukje nuk e japin e di qe interesohen gjithmone per mua..koha e ka vertetuar..
une ne jeten time kan nje parim, nese kam mundesi ndihmoj dhe i rri afer kujdo qe ka nevoje, jam e bindur qe pjesa me e madhe nuk ta di as per nder, por ama jam e bindur qe ne momentin qe une do kem nevoje, me siguri dikush do me gjendet prane, dhe sikur te mos jete asnje nga keto qe une u kam ndihmuar,ska problem, nuk pendohem kurre qe i ndihmova sepse dikush tjeter do me gjendet prane mua
Pak kontrakditore kjo,kur pjesa me e madhe nuk ta di per nder(keta une i shumezoj me =0).
Sbehet fjale per flete lavderimi
Por bindje e kam dhe e faktuar qe jo me siguri dikush por AI(prap Shoku ne rast) aty do jete(po u dha rasti).
Jo,edhe une nuk pendohem...por me vjen inat qe humba kohe kot.
Nejse,demshperblim nuk ju kerkoj...
E bera vete.
Rradhen tjeter,kismet.
lg
SystemA nuk ndodhet nė linjė   Pėrgjigju pėrmes citimit
Pėrgjigje

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur