Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve > Prezantimi juaj

Prezantimi juaj Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Temė e mbyllur
 
Mundėsitė nė temė
i vjetėr 09-02-2009, 20:01   #1
invisible
Super Anėtar
 
Avatari i invisible
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: tirane
Postime: 106
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 8
invisible ėshtė nė rrugė tė mbarė
Thumbs up pershendetje

mire se ju gjeta shpresoj tja kalojm sa me mire ne shoqerin e njeri tjetrit...une jam nje djal nga tr ose sic njifem ne chat don_zhuan
invisible nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 10-02-2009, 01:14   #2
hax0r
Tech Support
 
Avatari i hax0r
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: Tirane
Postime: 107
Thanks: 3
Thanked 9 Times in 5 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 100
hax0r ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė

Respekte don_zhuan
mireserdhe
kalofsh bukur ne forum
__________________
Nothing is expected, or Required.
Everything is Appreciated.
hax0r nuk ndodhet nė linjė  
i vjetėr 18-02-2009, 15:32   #3
ReBeL
Anėtar i ri
 
Avatari i ReBeL
 
Data e antarėsimit: Feb 2009
Vendndodhja: United Kingdom
Postime: 21
Thanks: 0
Thanked 0 Times in 0 Posts
Shuma e pikėve qė jep: 0
ReBeL ėshtė nė rrugė tė mbarė
Gjendja bazė Titulli: pershendetje

Mire Se Erdhe Midis Nesh! Ne Forum-Al.Com Keni Mundesin Te Kaloni Caste Sa Me Te Bukura! Qendrim Te Kendeshem!
__________________
www.Forum-Al.com - www.Clickshqip.com
ReBeL nuk ndodhet nė linjė  
Temė e mbyllur

Mundėsitė nė temė

Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur