• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ç'po ndodh me koronavirusin?!

Status
Temë e mbyllur.

Si Bora

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
26,332
Pikët
113
Pse kaq agresive ?
Spo dime se kush nga ne te dyja kemi nevoj per ilace. lol

Thjesht po dikutojm dhe cdo njeri i sheh gjerat sipas menyres se vet. Prandaj dikutojm qe ti qartesojm keto mendime .
Te uroj nje dite te mbare :)
Po ti me ke merresh me qafsh? se tani e kuptova me ke replikon se e kam bllok dhe me dilje sikur ti flisje me veten 😁😁

Ajo eshte karrolloqe o goc. Ku e njeh debatin konstruktiv çmendurira? 😁
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
42,721
Pikët
113
Vendndodhja
?
Ngushellime & I qofte dheu i lehte @Prudence .

Por nga se vdiq?
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
28,613
Pikët
113
Edhe futbollisti Skender Gega ishte keq dhe derguan ne Turqi.
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
12,510
Pikët
113
Nuk e di cfare i ben disa raste tek te rinjte te rendohen kaq shume?
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
42,721
Pikët
113
Vendndodhja
?
Nuk kishte nderlikime te tjera shendetesore, @Prudence ? Mbase ka ndikuar ndonje heart attack atehere .
 
Status
Temë e mbyllur.
Top