• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Aeroporti i Stambollit është shpallur “Aeroporti i vitit”

Nova_Design

V.I.P
Anëtar
Mar 4, 2014
Postime
3,261
Pikët
113
La Guardia ka bere nje rinovim disa bilione.Thone qe ka dale i bukur.I bukur ne mendjen e arkitektit kushedi si do jete brenda.Pastaj shkon ne aeroport dhe rri ne rradhe 3 ore.Nuk duhet share ne publik por eshte për te share.Kush paguan për kohen e humbur te udhetareve qe rrine ne rradhe.Askush.Pika manaxhimit te ketyre.Vejne ne pune ca manaxhere kalamaj kolegjesh.Kulmi.
 
Top