• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Champions League

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,236
Pikët
113
Uzuni me KALBSINA me komtaren, ne na bo gol neve...🤡
Artur...MASTIC pra.....shitBLERJA me e mire qe kemi bo NE apo FANTASTIK si LOJTAR(per grande eshte shpejt)
RONALDO....☢,se ai qakua DARI kerkon prejardhjen e virusit
PRA = 👾 apo KANIBAL tokesor ose....VAKSINA apo ILAQI me se KURUES.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
20,459
Pikët
113
Uzuni me KALBSINA me komtaren, ne na bo gol neve...🤡
Artur...MASTIC pra.....shitBLERJA me e mire qe kemi bo NE apo FANTASTIK si LOJTAR(per grande eshte shpejt)
RONALDO....☢,se ai qakua DARI kerkon prejardhjen e virusit
PRA = 👾 apo KANIBAL tokesor ose....VAKSINA apo ILAQI me se KURUES.
Sluhet me 6 lojtare, nje meter e gjashtedhejete cantim,,
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,236
Pikët
113
Ate qimekuqin CULOsevskin NUK e shof dot.....
lojtar i gjate me dur bretkoce apo si albin.
HOLLANDEZI=BETON si BUNKERET e largeqoftit.
ALVA-AMOS....3 topa.
1-boe Ronaldo...ndodh.
2-Shtylle
3-e treta e VERTETA apo RRETE.
4-Dybala galopon dhe NUK ka pregatitje fizike+blackOUT ne TESTA.
5-Danilo qe tifozat DARA te neve,nuk e dune...STABIL.
6-Alexandro...e pranueshme mbas kaq kohesh.
7-Juan....vrapues ne distanca te GJATA.
KAQ e FORZA JUVE
FAZITI....merruni tani me qka bo vaki ne troje apo ke axha ne usa.
TSCHYSS.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
20,459
Pikët
113
Ate qimekuqin CULOsevskin NUK e shof dot.....
lojtar i gjate me dur bretkoce apo si albin.
HOLLANDEZI=BETON si BUNKERET e largeqoftit.
ALVA-AMOS....3 topa.
1-boe Ronaldo...ndodh.
2-Shtylle
3-e treta e VERTETA apo RRETE.
4-Dybala galopon dhe NUK ka pregatitje fizike+blackOUT ne TESTA.
5-Danilo qe tifozat DARA te neve,nuk e dune...STABIL.
6-Alexandro...e pranueshme mbas kaq kohesh.
7-Juan....vrapues ne distanca te GJATA.
KAQ e FORZA JUVE
FAZITI....merruni tani me qka bo vaki ne troje apo ke axha ne usa.
TSCHYSS.
Goli qe ngrenet, qe faj i mbrojtjes,..

Rreshqiti Matajs, dhe Danilo,..dhe e quku Uzuuuukosini
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,236
Pikët
113
Ekipi kinez i millanos ne mos gabohem ka edhe nje shance apo 0.1% te kualifikohet.
DUHET te mujte Netzer ne fushen e TIJ.Borusia qe DARAT me makarona ne Nord te Magrebit NUK e kane haberin se cfar ekipi asht,te RRAS...MINIMALISHT DY PETLLA,conte mbase nep 3.
URTE ju NGORDHALAQET e interit.
KAQ.
 
Top