• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cila eshte dashuria e vertet???!

SuperMan94

Memento Vivere
Anëtar
Oct 12, 2021
Postime
176
Pikët
43
Që ti jap përgjigje kësaj pyetje dikush duhet të më shpjegoj se ça është dashuria e vërtetë. Pra; çfarë është dashuria e vërtetë? Çfarë është dashuria e rremë?
 
Top