• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Cila nga pasqyrat po tregon te verteten?

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
16,768
Pikët
113
Kam dy pasqyra ne shtepi. Tek njera dukem e shumtut qomet, o Zot dmth 😭 , tek tjetra dukem yll me xix :wub:

Cila po tregon te verteten?

(shprehuni njehere a ju ka ndodhur edhe ju?......perse ndodh? ..........perse dukemi ndryshe nga pasqyra ne pasqyre?.....apo se keni lodhur mendjen 😁)
 
Last edited:

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
53,816
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Kam dy pasqyra ne shtepi. Tek njera dukem e shumtut qomet, o Zot dmth 😭 , tek tjetra dukem yll me xix :wub:

Cila po tregon te verteten?

(shprehuni njehere a ju ka ndodhur edhe ju?......perse ndodh? ..........perse dukemi ndryshe nga pasqyra ne pasqyre?.....apo se keni lodhur mendjen 😁)
Kush nga pasqyrat ka drit apo jo 🤣
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
16,768
Pikët
113
Jo pra jo, s'ka lidhje me driten se me cmenet 😁
Drita bie perbukuri ke te dyja isoj, halli qe ufo te njona ne "ec mo" te tjetra :p dhe nuk eshte teme personale kjo, ca menoni per mu 😅, un du me gjet pse ndodh, se na ndodh te gjitheve apo jo?
 

E**A**

V.I.P
Anëtar
Jan 7, 2014
Postime
7,399
Pikët
113
Vendndodhja
Tiranë
Jo pra jo, s'ka lidhje me driten se me cmenet 😁
Drita bie perbukuri ke te dyja isoj, halli qe ufo te njona ne "ec mo" te tjetra :p dhe nuk eshte teme personale kjo, ca menoni per mu 😅, un du me gjet pse ndodh, se na ndodh te gjitheve apo jo?
Mu jo.
Pastaj, pse nuk e thyen atë pësqyrën që të tregon të shëmtut?! 😁
 
Top