• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Covid prek kryepeshkopin Janullatos, Athina e tërheq me avion për trajtim të specializuar

Ajana87

V.I.P
Anëtar
Nov 26, 2013
Postime
8,171
Pikët
113
Pune e Madhe...

Edhe ne Hënë po e çuan nëse e ka shkru Zoti te ik nga kjo bot do ik..do fikët bota boohh
Pastaj mashallah qenka... Covid ka mar rrini e mo ky 😂 që paska henger terhanat e veta thona ne
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
40,060
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Tecken e menckes....flasin ca rrobi ketu sikur e kane lene komunizmen dhe demokracine 7zan...kaq mire e njofin.

Sa per temen i lutem Kovit qe te beje nje gje te hajrit te pakten e ta coj papuliPushtaqin Janullaqi sto dhiavolo na poume.
 
Top