• PĂ«rshĂ«ndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Edukata

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
28,994
Pikët
113
shyqyr qe shpellat jane akoma aty per te penduarit. 😜
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
6,728
Pikët
113
Kasem!E kishim fjalen per Hipokrizine dhe une e di qe nga greqishtja perkthehet Shtirje! Une do ta perkufizoja si nje lloj semundje tek njeriu qe patjeter do kurim !
Zgjidhje nuk ka, pervecse duhet te reflektojme, e jo te perfundojme spitaleve per kurim. ``love``
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,270
Pikët
113
Kalamojt ne shkollen FILLORE, e mesokan PERMENC gatimin TRADICIONAL ne.................


Tailande.

Doni fazitin per diku qeter....
Me mire JO.
 
Top