• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Euro/USD/Lek per te gjithe. Nxitoni!!!

Status
Temë e mbyllur.

Helena

(๑?⌓?๑)
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
20,807
Pikët
113
Vetem une spo degjoj gje?

Me kane lene veshet jarebi 😱
 
Status
Temë e mbyllur.
Top