• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit që keni parë,apo do të shikoni🎬📺

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
9,647
Pikët
113
Uueeee po kush të tha që meresh me llafe mo😁
Unë vetëm të pyeta ngaqë the ,pash dhe spotet e serialeve që do vijnë😁
Ky shpia prej letre dukej premtues... po ec mo film spanjoll...
Ma prishi qefin... aty mes rreshtave shef se ka dhe serbë në bandë, ku e përshkruajnë si trim i aftë dhe njohës i mirë i armëve... e me gjithatë nuk rrinin dot pa i fut ene i koment për shqiptarët si trafikant armësh drogen e femrash...
Ec mo spanjolla... Këto rracat gjysmoevgjite janë më keq se evgjitët
 

Linda

❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
10,908
Pikët
113
Ky shpia prej letre dukej premtues... po ec mo film spanjoll...
Ma prishi qefin... aty mes rreshtave shef se ka dhe serbë në bandë, ku e përshkruajnë si trim i aftë dhe njohës i mirë i armëve... e me gjithatë nuk rrinin dot pa i fut ene i koment për shqiptarët si trafikant armësh drogen e femrash...
Ec mo spanjolla... Këto rracat gjysmoevgjite janë më keq se evgjitët
Sa pjes ka kjo ?
Na kan qef ne 😁
Edhe mua më vjen shum inat kur shof ndonjë film ku na përfshijnë për kto punë
A thua se rracat e tjera janë më të pastër se ne
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
9,647
Pikët
113
Po ky filmi Suedez a danez ça është... degjenerata fare i nxjerr...
Po nuk shifet me pleq e fëmijë nëpër këmbë...

 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
9,547
Pikët
113
Denzel Washington dhe Rami Malek ne nje mystery-crime


Te shohim ku do behet stream. Duket film i mire.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
28,798
Pikët
113
Ky shpia prej letre dukej premtues... po ec mo film spanjoll...
Ma prishi qefin... aty mes rreshtave shef se ka dhe serbë në bandë, ku e përshkruajnë si trim i aftë dhe njohës i mirë i armëve... e me gjithatë nuk rrinin dot pa i fut ene i koment për shqiptarët si trafikant armësh drogen e femrash...
Ec mo spanjolla... Këto rracat gjysmoevgjite janë më keq se evgjitët

Mua me pelqeu shume ky serial. Me kenaqi/shlodhi syte. 😊
 
Top