• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit qe keni pare, apo do shikoni.

Status
Temë e mbyllur.

Si Bora

V.I.P
Anëtar
Sep 27, 2014
Postime
26,332
Pikët
113
@Si Bora filmin e gjeta po nuk e pashe se eshte 2 ore e gjysem😀Do e shikojme bashke kur te vije momenti😉Sa per temen eshte endrra ne sirtar per cdo femer dhe mos guxoje asnjera te me kundershtoje😂
Te thashe qe eshte film shume i bukur. 😉
Me dy aktoret me te mire qe luajne ne menyre te persosur rolet e tyre.. 🤩
 

BABAYAGA

1- Get out before sunrise!
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
2,761
Pikët
113
Po, eshte ok.
Rrofsh Bek 😊
Te rekomandoj te shofesh ndonje qe ka vlera per ty, te mesosh dicka edhe per evlatin, mos u trego kombinats ter jeten 😝

psh “baa baa black sheep” ose “daddy finger”

aksion i ke te dy
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
21,018
Pikët
113
Po shoh kete - hillbilly elegy ne Netflix. Interesante duket. Po m’pelqe.🤨
 
Status
Temë e mbyllur.
Top