• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Green pass

Green pass cënon lirinë tonë?

  • Po

  • Jo


Results are only viewable after voting.

Petrit Kola

PERANDOR
Anëtar
Jun 24, 2021
Postime
6,124
Pikët
113
GENOCIDI nepermjet kovid do te kombinohet me kollapsin e plote te ekonomis. Do te let fjale per fjale KANIBALIZEM. Po do ta cojn shoqerin drejtr kanibalizmit. C'fare po ndodh, jane hapa.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
31,207
Pikët
113
Une e kam pare ne satelit, ka tv lokal.

Me shume per komentet sportive. Pandemia na beri ta ndjekim per mendimet e pavarura
 
Top