• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Hey

Status
Temë e mbyllur.

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
4,072
Pikët
113
Je fut me komen e gabume
dil dhe iher bjeri ziles mbase ta hapin
mire se erdhe 😄
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
4,429
Pikët
113
Qenke si bankat qe premtojne kredi e pastaj sjapin
Mu kujtu nje i njofturi im kur kishe shku ne bank :

E kishin lish stilolapsin me lidhse dhe ai i tha nje puntori te bankes:
- une te besoj leket dhe ti ske besim me ma len stilolapsin pa lidhse -

Te uroj nje qendrim te kendshem ne Forumin Al.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top