• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Imazhe 3D

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
6,728
Pikët
113
Ky quhet animacion...
Nje imazh i perpunuar mire merr efekt 3D... keshtu e kane quajtur... i jep efektin e tridimensionalitetit te huazuar fillimisht nga piktura.


p.s. imazhi as tundet e as shkundet :ROFLMAO:
 

Poshnjari

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
535
Pikët
63
Ky quhet animacion...
Nje imazh i perpunuar mire merr efekt 3D... keshtu e kane quajtur... i jep efektin e tridimensionalitetit te huazuar fillimisht nga piktura.


p.s. imazhi as tundet e as shkundet :ROFLMAO:
3D nuk tundet e nuk shkundet. Nga 4D e larte fillojne tundjet dhe shkundjet. ;)
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
42,902
Pikët
113
Vendndodhja
?
3D pictures levizin and shkunden that’s right .


But images 3D qe nuk levizin ..shpjegohen ndryshe sic e ka thene edhe Anetari me lart post #3 .
 
Top