• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kenga qe po degjoni!

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
22,929
Pikët
113
Po ben dhe ky si shoket e shoqet.

Me duket e ka bere per te treguar sa shume e ekzagjerojn me fillers dhe botox kta sot. He is mocking them. Duhet te kishte len vetullat te trasha.
To be honest he looks like freak 🙄
Dua ti degjoj zerin without looking his face
 
  • Haha
Reactions: DUA
Top