• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kostume tradicionale shqiptare .

Dredhza

V.I.P
Anëtar
Apr 10, 2015
Postime
912
Pikët
63
Vendndodhja
Kosove
Dredheza thuaj edhe krahinen e veshjeve.
shume larmi ke sjelle dhe te bukura jane,
Fatkeqsisht per shumicen nuk i dalloj dot krahinat. I marr nga nje forum tjeter keto foto. Ato qe i sheh me "dimija dhe jelek" ose me "dallama" (qysh i thojn n'Kosove) jane veshje nusnie nga Kosova.
 
Top