• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ku janë artistët e forumit?

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
39,886
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Vetem Peshkaqenua69 ka ne dell te tij derdhje artisitke.....ai kur leshon artin te rrjedhe, te keput ne mes......................zemren.

Rima tij i ben karshillek muskujve te zemres dhe barkushet corientohen dhe ayyy ka veti qe me artin e tij ta beje zemren te kthehet ne kaldaje me qymyr.....

AR-ti i tij edhe pse nje tymnaje ne dukje blozerie, ka vlere te madhe pasi po ta studiosh me themeli do te gjesh ne te gurren popullore te marre per dore e te veshur me triko leshi.

Un vetem ate quaj artist e te tille ne forumin tone ka vetem nje.......evlat te paca.
 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
14,480
Pikët
113
Ne kemi nje komshi ketu qe e quajne bianchi, ai do te dije cdo gje per gjithcka. E gjejme gjithmone duke levizur neper shkallet e pallatit ose jashte ne oborr. Per te mos u kuptuar qe po flasim per te, e therrasim shkurt B-ja, artisti jone i pallatit. :)
 
Top