• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mirë se ju gjeta!

Status
Temë e mbyllur.

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
14,664
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
o peshko shpejt u kujtove! gjithesesi shume thx. ☺
te qendrimi i kendshem deri diku ok.. te fjala e embel se ve doren ne zjarr..
Mbrema Marlon🤟
Ma bej hallall.
Kam qene ne zi. Me ka lene gruaja Nikoleta @Nicktjeter keto kohet e fundit dhe nuk e kam patur mendjen ne vend.
Une jam tip qe dashurohem marrezisht pas imazheve te bukura dhe ajo ishte nje imazh i mrekullueshem dhe e kam vuajtur shume humbjen e saj.

Ajo kushedi nga bredh tani me jahte ne krahet e fatit te ri te saj
dhe une i vetem ketu qe qaj... qaj... dhe vetem qaj.
 

Ilyria

V.I.P
Anëtar
Oct 9, 2021
Postime
494
Pikët
93
Vendndodhja
Ilyria
Ma bej hallall.
Kam qene ne zi. Me ka lene gruaja Nikoleta @Nicktjeter keto kohet e fundit dhe nuk e kam patur mendjen ne vend.
Une jam tip qe dashurohem marrezisht pas imazheve te bukura dhe ajo ishte nje imazh i mrekullueshem dhe e kam vuajtur shume humbjen e saj.

Ajo kushedi nga bredh tani me jahte ne krahet e fatit te ri te saj
dhe une i vetem ketu qe qaj... qaj... dhe vetem qaj.
Jo mos qaj ti o njeri i vetmuar
Se jeta doren ty nuk ta dha
I lene ne mes te rruges
Ti dhimbjen mban ne krah
Ne qiell je...
I zhytur ne mendime
Per endrrat pa mbarrim
Per ty si shpetimtar
Vec droga kish kuptim
Mos qaj, mos qaj
Mos qaj per vdekjen o njeri...
Mase te lexon dhe riktheheni prape bashke!! ☺
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
14,664
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Jo mos qaj ti o njeri i vetmuar
Se jeta doren ty nuk ta dha
I lene ne mes te rruges
Ti dhimbjen mban ne krah
Ne qiell je...
I zhytur ne mendime
Per endrrat pa mbarrim
Per ty si shpetimtar
Vec droga kish kuptim
Mos qaj, mos qaj
Mos qaj per vdekjen o njeri...
Mase te lexon dhe riktheheni prape bashke!! ☺
Ma lehtesove dhimbjen, qe zoti vetem gezim te dhente.

Nese te duhet nje nje mik i mire
nje ze te tregoj rrugen ne herresire
nje shok nje mik per tu mbeshtetur
te jap fjalen qe tek une e ke gjetur.
 

Ilyria

V.I.P
Anëtar
Oct 9, 2021
Postime
494
Pikët
93
Vendndodhja
Ilyria
Ma lehtesove dhimbjen, qe zoti vetem gezim te dhente.

Nese te duhet nje nje mik i mire
nje ze te tregoj rrugen ne herresire
nje shok nje mik per tu mbeshtetur
te jap fjalen qe tek une e ke gjetur.
Me kaq tu lehtesua dhimbja!?..
Shko shkruaj aty, merre gocen me t mire.. se kushedi ku e ke merzit!!
Leri erresirat dhe tynelet.. 😅
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
18,249
Pikët
113
Ma bej hallall.
Kam qene ne zi. Me ka lene gruaja Nikoleta @Nicktjeter keto kohet e fundit dhe nuk e kam patur mendjen ne vend.
Une jam tip qe dashurohem marrezisht pas imazheve te bukura dhe ajo ishte nje imazh i mrekullueshem dhe e kam vuajtur shume humbjen e saj.

Ajo kushedi nga bredh tani me jahte ne krahet e fatit te ri te saj
dhe une i vetem ketu qe qaj... qaj... dhe vetem qaj.
Mashtrues
 
Status
Temë e mbyllur.
Top