• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Mirëmëngjesi ( Eja, na e thuaj një fjalë të mirë, falna një buzëqeshje )

Status
Temë e mbyllur.

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
17,223
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Mirmengjesiiiii !
Pash enderr sikur forumit i kish ra virusi, dhe kushe postonte infektohej😁
Hahaha. Ëndërr e bukur. Del e bukur nese ia shton edhe pjesen edhe pjesen qe, ndoshta ke harruar ta shtosh: Te vetmit te painfektuar ishin pjesemarresit e perditshem ne kete teme, madje te infektuarve u rekomandojej te hynin ketu qe te shpetonin nga infektimi virusal!

Miremengjesi ju o njerez te mire qe rrezatoni pozitivitet!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top