• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndihme !

magnus

I larguar
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
16,498
Pikët
113
Ma paskan mbyllur temen e pyetjeve, u detyrova te vi tek tema e ketij BLM. ?
Kam nje problem me sms-te ne iPhone.
Me vijne emrat e atyre qe m'i kane derguar por bosh, pa permbajtje dhe brenda disa oresh fshihen dhe emrat. Pra inboksi eshte bosh fare. As une s'mund te dergoj dot. E shkruaj sms por zhduket.
I just got to take care of you....brown people ?

Bli nje iphone te ri, mbaje nje vit, deri sa iphone te bej update-in e radhes, pastaj hidhe ne plera se trashet, bli nje tjeter te ri.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
28,882
Pikët
113
I just got to take care of you....brown people ?

Bli nje iphone te ri, mbaje nje vit, deri sa iphone te bej update-in e radhes, pastaj hidhe ne plera se trashet, bli nje tjeter te ri.
Thanks per sugjerimin. Do e konsideroj edhe kete variant.

Une s'jam brown, jam e zeze ne kopjativ. ?
 

magnus

I larguar
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
16,498
Pikët
113
Thanks per sugjerimin. Do e konsideroj edhe kete variant.

Une s'jam brown, jam e zeze ne kopjativ. ?
Sa here te kan ngaterruar per cuban hispanic ne florida????

Dhe mua me ngaterrojne por jo per hispanic, por nga northern europe....u them nope, albania, pastaj ngrejn supet, nuk e din ku eshte.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
28,882
Pikët
113
Sa here te kan ngaterruar per cuban hispanic ne florida????

Dhe mua me ngaterrojne por jo per hispanic, por nga northern europe....u them nope, albania, pastaj ngrejn supet, nuk e din ku eshte.
Une jam kuqe me quka o cun, me ngaterrojne me Pippi Calzelunghe. ??
 

magnus

I larguar
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
16,498
Pikët
113
Une jam kuqe me quka o cun, me ngaterrojne me Pippi Calzelunghe. ?? -qesh-
Oh good to know, pse zihemi kot me njeri tjetrin? S'e di pse te imagjinoja esmere? Ndoshta nga nick qe ke zgjedhur.
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
12,208
Pikët
113
Sa here te kan ngaterruar per cuban hispanic ne florida????

Dhe mua me ngaterrojne por jo per hispanic, por nga northern europe....u them nope, albania, pastaj ngrejn supet, nuk e din ku eshte.
Ja kshu eshte pak a shume @YOKO. Keshtu e mbaj mend une ketu e 10 vjet me pare, nga nje foto qe kishte nxjerre ne F.shq.

Yoko, I'm I close enough?
 

Attachments

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
42,805
Pikët
113
Vendndodhja
?
Dita dites ve re qe po veshtiresohen sites qe ju Ben upload fotove , ja sot pshm qenka down postimage.com .. e cila me pelqen dhe e perdor rregullisht , it’s fast and easier .

Megjithate kam vene re qe shumica tani po kalojne ne apps ...gje qe nuk me pelqen per arsye te privatesise.

Mund te na sygjeroni ndonje fast and easy site to upload pictures ? ( so far shikoj qe ka prb .. tinypic, imgur, Dropbox, flickr ) dhe postimage per momentin .
 

L0v3rm4n

V.I.P
Anëtar
Nov 29, 2019
Postime
4,068
Pikët
113
Dita dites ve re qe po veshtiresohen sites qe ju Ben upload fotove , ja sot pshm qenka down postimage.com .. e cila me pelqen dhe e perdor rregullisht , it’s fast and easier .

Megjithate kam vene re qe shumica tani po kalojne ne apps ...gje qe nuk me pelqen per arsye te privatesise.

Mund te na sygjeroni ndonje fast and easy site to upload pictures ? ( so far shikoj qe ka prb .. tinypic, imgur, Dropbox, flickr ) dhe postimage per momentin .
Per mua ti heqin fare 😆
ka ardhur koha qe te verifikohemi ne forum me
FaceID, 😅
 

Poshnjari

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
534
Pikët
63
Dita dites ve re qe po veshtiresohen sites qe ju Ben upload fotove , ja sot pshm qenka down postimage.com .. e cila me pelqen dhe e perdor rregullisht , it’s fast and easier .

Megjithate kam vene re qe shumica tani po kalojne ne apps ...gje qe nuk me pelqen per arsye te privatesise.

Mund te na sygjeroni ndonje fast and easy site to upload pictures ? ( so far shikoj qe ka prb .. tinypic, imgur, Dropbox, flickr ) dhe postimage per momentin .
Perdore google photo ose mega.nz
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
10,160
Pikët
113
Vendndodhja
Dita dites ve re qe po veshtiresohen sites qe ju Ben upload fotove , ja sot pshm qenka down postimage.com .. e cila me pelqen dhe e perdor rregullisht , it’s fast and easier .

Megjithate kam vene re qe shumica tani po kalojne ne apps ...gje qe nuk me pelqen per arsye te privatesise.

Mund te na sygjeroni ndonje fast and easy site to upload pictures ? ( so far shikoj qe ka prb .. tinypic, imgur, Dropbox, flickr ) dhe postimage per momentin .
Perdore www.imgur.com
 

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,167
Pikët
113
A ka ndonje zgjidhje per keto videot e youtube qe nuk po hapen?

This video is not available !

@Mandi
 
Top