• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ndihme!

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
6,628
Pikët
113
Ma perkthen dot njeri se gogoli ma perktheu llaftar fare:

Eins zwei Polizei
Drei vier Grenadier
Fünf Sechs Alte Hex
Sieben Acht Gute Nacht
Ja ja ja was ist los?
Was ist das?
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,154
Pikët
113
Kush tjetër më shumë se i biri i një prokurori mund të harmonizoj veprat e bamirësisë me ato të dinakërisë Mane & co.
Të falësh është hyjnore, ta përmendësh atë është djallëzore.
Sikur e ndjeva prandaj ju pyeta.
Faleminderit dhe e dini persene?
Pashe vetem minutat e para te nje DOKUMENTARI te FRESKET per Shqiperine, te bere nga te huaj si date dhe behej fjale....PIKERISHT.
PS....me eshte bere FOBI....sa here vrej kshu <bamiresash>....mendoj te KUNDERTEN.
FAZITI =Noch einmal DANKE.
 
  • Like
Reactions: par

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
12,208
Pikët
113
@magnus - Ndihmeee..
Please, lexoje, perktheje dhe me pak fjale ma thuaj se cfare thote...!
E kuptoj qe eshte resume, por me thuaj në detaje se cfare per skills behet fjale aty.

987B8F38-7E33-43A4-805B-E36FD1CEB84F.jpeg
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
4,968
Pikët
113
Nje keshille,per keto herpes qe po dalin gjithandej nga maska ca po beni ju?
Flm!
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
9,731
Pikët
113
Nje keshille,per keto herpes qe po dalin gjithandej nga maska ca po beni ju?
Flm!
Kete lloj "herpesi" e shkakton djersitja e lekures nga maska.
Keshilla e Rexhit :
1/2 ore para se te vesh masken, lan mire fytyren me sapun, e fshin me peshkir, e le te teret mire.
Çdo 2 ore, largon masken, pastron fytyren me uje te ftohte, e fshin mire dhe ve masken.
 

lonely_lion

0xD15EA5E
Anëtar
Jul 4, 2015
Postime
6,516
Pikët
113
Shiko njehere keto office .... (free)


 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,154
Pikët
113
Vrejta omega dhe alfa dhe nuk i hyj tek merita e ftuesve apo foleseve.
markun e MARKAJVE e DI se cfar KAFSHE dhe INJORANT ASHT,se qeka bo ne deputet.
Per SHEMTIREN irida gjata hulumtova se cfar BAXHELLE me DOLI.
Per femrat e forumit apo qe jane gra apo NENA...
Un fjala par qe thom kur qohem esht zot rujmi femijet e mi....komentuesi i pare poshte videos.
Pyetja e IME....ku e di kjo SHURRA qe ne jug gjyshet ja kan bo me kaptine?
PERSE ketyre FUNDERRINAVE ju jepet AKSES ne mediat PUTANA?
Kaq rrugac NUK jam UNE...si thoni?
Pres pergjigje si do qe te jene.
Naten e mire.
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
12,960
Pikët
113
Vrejta omega dhe alfa dhe nuk i hyj tek merita e ftuesve apo foleseve.
markun e MARKAJVE e DI se cfar KAFSHE dhe INJORANT ASHT,se qeka bo ne deputet.
Per SHEMTIREN irida gjata hulumtova se cfar BAXHELLE me DOLI.
Per femrat e forumit apo qe jane gra apo NENA...
Un fjala par qe thom kur qohem esht zot rujmi femijet e mi....komentuesi i pare poshte videos.
Pyetja e IME....ku e di kjo SHURRA qe ne jug gjyshet ja kan bo me kaptine?
PERSE ketyre FUNDERRINAVE ju jepet AKSES ne mediat PUTANA?
Kaq rrugac NUK jam UNE...si thoni?
Pres pergjigje si do qe te jene.
Naten e mire.
Këtyre ju duhet prerë mishi me gërshërë.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,154
Pikët
113
Ka noi mjeke ktu ne forum??????
PS...ajo dibronja mund te me kundershtoje!!!
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,154
Pikët
113
Ka noi mjeke ktu ne forum??????
PS...ajo dibronja mund te me kundershtoje!!!
Pse Beno?
Po si perse....kjo SHURRA i kupton te gjitha,lere me ate PLEHREN qe shpjegon spermatozoidet.

International Journal of Immunopharmacol, 1996
The Lancet, 1995
European Journal of Drug Metab., 1997
Anticancer Research, 1996
European Patent EP 287,000
Minerva Urologia, 1985
British Journal of Clinical Pharmacology, 1984
Medizinische Klinik, 1982
European Urology, 1992 und 1994
und Fortschritte Med., 1980 .

Dhe....PEDERASTAT me MJEKERR ne troje i BESOJNE....QELBSAVE apo FARES se TYRE.
 
Top