• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Përshëndetje për anëtarët

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
16,943
Pikët
113
Kam frikë të pij me ty , se ti të harron pastaj 🤨
Qameti u bëftë , le të pijmë e le ta marr pija fajin 😁 tap_fare🍺🍺🍺
Une per fajet qe kam bere, kam qene e vetedijshme. Kush thote te kunderten, genjen.

Ja gezuar, se une nuk bej me faje. 😁
 
Top