• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pyetje-pergjigje.

Status
Temë e mbyllur.

Khaleesi

___________
Anëtar
May 5, 2014
Postime
9,342
Pikët
113
Fik dhe ndez driten disa here. Nese personi brenda bertet e kuptoj qe nuk duhet te hy.

Per cfar ambientesh behet fjal?
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
39,942
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
per ambiente familiare dhe ato te punes sigurisht.....

poo sa drita ka tavani i ambientit qe ju po rrini munetakmente ?
 

Khaleesi

___________
Anëtar
May 5, 2014
Postime
9,342
Pikët
113
Nuk e kam par sa eshte. Jan si tip shiriti i fshehur rreth e qark nuk besoj te harxhojn shume.

Ju pelqen te hani ushqim mengjesi per darke?
 
Status
Temë e mbyllur.
Top