• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Reklamat që ju kanë pëlqyer më shumë

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
7,415
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Me pelqen shume familiariteti, por mbi te gjitha ENERGJIA qe gjej ne kete video te klientit tim :)

Para disa kohesh ia shpreha dhe CEO qe me duket shume e mire kjo video qe me ben target ne youtube.


(Rex shume faleminderit per temen -hug-)

 
  • Like
Reactions: Rex

Rex

Gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
15,167
Pikët
113
Me pelqen shume familiariteti, por mbi te gjitha ENERGJIA qe gjej ne kete video te klientit tim :)

Para disa kohesh ia shpreha dhe CEO qe me duket shume e mire kjo video qe me ben target ne youtube.


(Rex shume faleminderit per temen -hug-)

Shume motivuese. Sidomos per ndermarresit e rinje : )
 
Top