• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shkarko falas nga Deezer

﴾®﴿

Super Anëtar
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
519
Pikët
43
Code:
https://www.softpedia.com/get/Internet/Download-Managers/SMLoadr.shtml
ky program mundeson shkarkimin e mp3/FLAC nga Deezer.com
mundeson shkarkimin e albumit ose te playlist-tes

ju duhet 1 account ne Deezer te cilin mund ta krijoni falas duke perdorur email-in tuaj ose ndonje fake email
 

﴾®﴿

Super Anëtar
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
519
Pikët
43
me mire te perdoresh/krijosh 1 fake account per downloads
 
Last edited:

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
me mire te perdoresh/krijosh 1 fake account per downloads
ma shpjego pak te gjithe procesin te lutem, me bej nje tutorial.
Tani dua mezzanine te massive attack psh...si ti bej download nga deezer.
 

﴾®﴿

Super Anëtar
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
519
Pikët
43
shkarko
Code:
https://www.softpedia.com/get/Internet/Download-Managers/SMLoadr.shtml
nqs do te shkarkosh me shume se 1 album ateheee vendosi te gjitha links te albumeve ne downloadLinks.txt
si url download mund te perdoresh dhe prifilin e grupit (psh https://www.deezer.com/us/artist/612 )


Code:
Chrome
Go to www.deezer.com and login
Press F12 (or Ctrl+Shift+I)
Select Application tab
On the left side you will see Cookies > www.deezer.com and select that
On the right side look for arl, copy the long value into SMLoadr and enjoy


Firefox
Go to www.deezer.com and login
Press F12 (or Ctrl+Shift+I)
Select Storage tab
On the bottom left side you will see Cookies > www.deezer.com and select that
On the bottom right side look for arl, copy the long value into SMLoadr and enjoy

 
Last edited:

Poshnjari

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
621
Pikët
63
Ka akoma faqe qe kane kenge apo albume te cilat nuk i gjen ne youtube?
 
Top