• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

TikTok Videos

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
47,768
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
😂

Kjo me kujtohet njehere kur po ecia me burrin dhe vajzen qe ishte ne karroc...dhe burri po ecte me shpejt dhe i them “mos ec kaq shpejt”...”keep up” me thot dhe vazhdon te eci shpejt...nga inati e lash te eci para meje dhe skalojn disa minute dhe me flet nje mashkull nga larg dhe ecen afer meje..burri ndalon direkt dhe kthehet mbrapa ter inat pa then gje 🤣🤣
 
Top