• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Veshja e dites.

Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
11,041
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Nuk jam ndonje qefli i madh veshjesh dhe nuk kam ndonje fiksim per marka te njohura veshjesh.
Vesh gjithcka dhe nuk me rr*het shume...
Biles shpesh here do te deshiroja te kthehesha mbrapsht ne kohe, atehere kur isha i vogel 7-8 vjec dhe me vishnin prinderit, mirpo sot duke parë fotot e mia te atyre viteve, vërej qe edhe prinderve te mi, nuk i rr*hej shume asokohe sesi me vishnin! -qesh- -qesh--qesh-
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
42,789
Pikët
113
Vendndodhja
?
@Viking ... shume foto e bukur kjo .. sikur ta verje me gjithe koke do ngjante vertet like a nice piece of Art . 🕶
 
Top