• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

(Votim urgjent ) Kush do të udhëheqë me Shqipërinë pas 25 prillit 2021

Kush do të udhëheqë Shqipërinë pas 25 prillit 2021

 • Lëvizja Socialiste për Integrim ( LSI )

  Votes: 0 0.0%

 • Numri i votuesve
  32
 • This poll will close: .

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
45,504
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Kelyshi i Dulles .. te ofendova gje babain kshu ? -qesh-
 

Kontinenti

V.I.P
Anëtar
Oct 14, 2012
Postime
2,497
Pikët
113
i jepkte te drejten vetes perhere me shajt te tjeret....'e kush je ti....
nji perverse e qelbur
 

Kontinenti

V.I.P
Anëtar
Oct 14, 2012
Postime
2,497
Pikët
113
aate kelyshi....shikoje tek vetja....se edhe nga mnenyura se si shprehesh,,,,dukesh qe je fallco
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
17,935
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
11,182
Pikët
113
Horrat do t'a udhëheqin të jeni të sigurt....
Vetëm po na ndodhi ndonjë mynxyrë para zgjedhjeve e na e zhduk krejt klasën politike
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
64,310
Pikët
113
@Akrepi - paska dalë kah lagjja jote...

Ajo vajza e vogël i zgjati shportën të merrte një vezë pashke ai i përlau të gjitha. 🤣
Hajde dëgjo draguen tani do thotë e shikon i do të gjitha për vete. 😜
 

Gi de Masha

The untouchables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
17,935
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Gjendja sot:

Kush do të udhëheqë Shqipërinë pas 25 prillit 2021Edit
 • Partia Socialiste e Shqipërisë ( PS )
  Votes: 12 54.5%
 • Partia Demokratike e Shqipërisë ( PD )
  Votes: 7 31.8%
 • Lëvizja Socialiste për Integrim ( LSI )
  Votes: 0 0.0%
 • Partia: Drejtësi, Integrim dhe Unitet ( PDIU )
  Votes: 0 0.0%
 • Ndonjë tjetër
  Votes: 3 13.6%
 • Numri i votuesve 22
 • This poll will close: May 26, 2021.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
30,640
Pikët
113
Me sa duken bathet, do fitoje ajo qeveri qe meriton ai popull. ( shumica derrmuese)
Shendetin, ju pakica.
 
Top