• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Weird Facts

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
56,363
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Imagjinoj qe ishte grate dhe femijet marrin free pass, por imagjino tani ne amerike ku shum femra e urrejn burrin por qe ka shum lek, haha, rast ideal per to dhe une nuk gjykoj,lol
Do thon “I am carrrying my paycheck” 😂
 

shoku_tanku

V.I.P
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
36,578
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Top