• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Xiaomi

TOMMY

Mia San Mia
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,515
Pikët
83
Vendndodhja
Allianz-Arena
Un se kam problem, ja mar dhe aq e mbase e me pak po sdua te bej pazar se e kam shok, po sja kisha idene si shkojne cmimet ketej.
2-3 muaj me duket se ka qe e ka mar
Ky model eshte ne top 5 cel me te mire ne bote. Mendo qe cel e tjere kushtojne nga 1200€ e lart, kte e mer per 500 mi leke. Ti del super I fituar me kte zgjidhje.
 

Princess

𝓉🌸𝓊𝒸𝒽 𝓂𝑒 𝒾𝒻 𝓎𝓸𝓊 𝒸𝒶𝓃
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
20,874
Pikët
113
IMG_20201206_142744.jpg

Hi, doja te pyes a Ka mundesi te hiqen ato shkronjat siper kur nxjerr foto ne rastin qe nuk duam te duket marka e Tel neper foto?
 

Samiu

V.I.P
Anëtar
Oct 9, 2010
Postime
7,240
Pikët
113
16074301912268278265883114244336.jpg

Une kete bleva. Hoqa dore nga interesimi per Xiaomi pasi disa pershkrime rreth ketij Nokia-s ishin shume te mira per arsye sigurie te Software. Une beje edhe transakcione bankare me celular. Akoma nuk e kam fut ne perdorim.
Kam edhe Nokia 5.3...dhe foton qe kam bo tani eshte nga ky 5.3-shi...
Perndryshe telefon i zellshem, mjaftueshem i shpejt. Akku 2 dite (48 per) me nje perdorim normal deri ne intensiv...telefoni, videofilme, musike e lojra...
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
9,736
Pikët
113
View attachment 69114

Hi, doja te pyes a Ka mundesi te hiqen ato shkronjat siper kur nxjerr foto ne rastin qe nuk duam te duket marka e Tel neper foto?
Ja si pergjigjet 1 francez :
Enlever le watermark Xiaomi sur l'appareil photo

1) Ouvrez l'appareil photo.
2) Touchez les trois barres en haut à droite.
3) Touchez Paramètres en haut à gauche.
4) La première ligne indique Watermark : c'est là qu'il faut toucher.
5) Décochez Filigrane de l'appareil.

1) Hape aparatin fotografik
2) Klik ne tri vijat horizontale lart/djatht3)Klik Parametrat lart/majt
4)Rreshti pare Watermark ...
5) Dezaktivo filigranin e aparatit

Ilustrim me foto :

1)
xi1.jpg

2)
xi2.jpg

3)
xi3.jpg Këtu e dezaktivon Watermarkun.

4)
xi4.jpg

PS Beje 1 selfije test dhe posto te fotot e antareve !
 

Princess

𝓉🌸𝓊𝒸𝒽 𝓂𝑒 𝒾𝒻 𝓎𝓸𝓊 𝒸𝒶𝓃
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
20,874
Pikët
113
Shume flm Geri edhe Fshatari ... 🤗
 

﴾®﴿

Super Anëtar
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
449
Pikët
43
u cmenden kinezet (y)Code:
https://www.banggood.com/marketing-phone-foredm/tid-2831.html?utm_design=13&DCC=GR&currency=EUR
Xiaomi Redmi Note 9 Pro Global 6/128GB 174
Xiaomi Redmi Note 9S Global Version 6/128GB 152€
POCO X3 NFC Global Version Snapdragon 732G 6/64GB 174
POCO M3 Global Version 4GB/128GB 132€

Free Shipping
 
Last edited:
Top