• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Youtuber ne Laberi

Anëtar
Jan 30, 2012
Postime
9,992
Pikët
113
shqiperia per kto o parajs. se kan ca me filmu e me tregu. ene ca trego njoni, s'trego tjetri. po bojn nji t'mir: tregojn realitetin pa prapamendime. :)
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
12,891
Pikët
113
Jo be çfare ? tamam te shkosh edhe te ju thuash; Hi Ollbenians aj em xhirmon pipell and came to eat qyyyl, niente pagare nul, zero and wonderful holidays make, Yeeeah, Yeaaaah -gezuar-``fumato`` Chiers!

thanks for watching my vidjoja ke jatuubija pastaj :unsure:
 
Top