PDA

View Full Version : Votime dhe sondazhe


 1. Me ke jeni tifoz......??
 2. Me ke do donit te ishit?
 3. Ju pėlqejn tatuazhet ?
 4. A Perdorni Droge?
 5. Nga cili qytet i Shqipėrisė jeni?
 6. Sa te lidhur jeni me internetin?
 7. Cfarė shenje jeni ?
 8. Votoni shtetin qe ju pelqen me shume..
 9. Pro Apo Kunder Legalizimt Te Kanabisė
 10. Pse hyni nė forum?
 11. Cila stine ju pelqen me shume?
 12. Denimi me Vdekje...PRO apo KUNDER ?
 13. Me ēfarė sporti mereni ?
 14. Cila eshte mosha juaj?
 15. Miss Forumi 2009
 16. Lojtari juaj i preferuar ?
 17. Big Brother Albania
 18. Jeni Kunder Piraterise Ne Internet ?
 19. Interneti !
 20. Ku pėlqeni ti kaloni pushimet?
 21. Ke preferoni me shume Tv Apo PC
 22. Inter - Barcelona
 23. Lidhja juaj me Kompjuterin
 24. Si keni hyre ne kete forum ?
 25. Sa ore ne dite beni gjume ?
 26. Ka shoke te vertete ...??
 27. Cila eshte Femra me e bukur?
 28. Cili qytet shqiptar mendoni qe ka djemte me te bukur???
 29. Qarte thjeshte dhe sakte nje pergjigje te sinqerte nga ju se si ju duket Forum-Al ?
 30. Sa ju pėlqen flamuri i Republikės sė Kosovės?
 31. Si informoheni per lajmet ditore?
 32. A mendoni se aborti ėshtė zgjidhje?
 33. Studimi Privat apo Shteteror ??
 34. Le te shohim ku banojne anetaret
 35. Cili eshte pozicionimi juaj ne familje?
 36. A duhet ndaluar Prostitucioni ne vendin tone?
 37. Jeni pro apo kunder racizmit?
 38. A jeni pėr pjesemarrjen e Shqipėrisė ne Konferencen Islamike?
 39. Si i kaluat pushimet verore ?
 40. Shkolla/Edukimi
 41. Cili shtet/popull mendoni se e ka me xhan Shqiperine?
 42. Pershendetje :)
 43. Po te gjenit leke ne toke cdo te benit?
 44. Fast Food..cfare porosisni me shume?????
 45. Demokraci e korruptuar apo Diktature me drejtesi?
 46. Cilin politikan do i vinit faj per gjendjen e sotme ?
 47. Ē'mendoni pėr forcat tona policore?
 48. A eshte turp te jesh homoseksual???
 49. ABORTI. Je pro apo kunder?
 50. A duhet te behet regjistrimi i popullsise?
 51. I duhet Berisha ketij kombi?
 52. A duhet ti kishte falur borxhet e Energjise Berisha?
 53. A duhet tė prishet piramida qė tė ndėrtohet parlamenti?
 54. Cilin kandidat do tė votonit ?
 55. A ka qene Edi Rama nje kryetar i mire i bashkise se Tiranes?
 56. Barcelona vs Manchester United
 57. Sporti juaj i preferuar?
 58. A duhet qe presidenti i vendit te zgjidhet direkt nga populli?
 59. Ishte i drejt vendimi i kolegjit zgjedhor?
 60. Cili eshte vleresimi juaj per median shqiptare?
 61. Neil Armstrong vs. Juri Gagarin
 62. A duhet tė korrigjohet historia shqiptare, sipas kėrkesave tė Republikės sė Turqisė?
 63. Fan Noli vs. Ahmet Zogu
 64. Kush do tė jetė Personaliteti politik i vitit 2011
 65. Cila nga keto femra qe merren me politik do ta ket voten e juaj
 66. A e demtoin imazhin e Kosoves protestat e VV.ne ket kohe?
 67. Ēmendoni pėr piraterin nė internet ?
 68. A ka progres ekonomik ne Shqiperi?
 69. Cili forumist do te ish kandidati pe i pershtatshme per te qen President i Shqiperise
 70. A jeni fetarė apo jo?
 71. Si do tė votoni nė referendumin pėr ribashkimin e Shqipėrisė me Kosovėn?
 72. Cila nga kompanite ajrore qe fluturojne ne Shqiperi dhe Kosove eshte me e mira?
 73. Nėse zgjedhjet parlamentare do tė mbaheshin sot pėr cilėn parti do tė votonit?
 74. Kush ka te drejte Kreshnik Spahiu apo Berisha
 75. 64% pro bashkimit, 25 % kundėr
 76. Ku do ta kaloni mbremjen e Vitit te Ri.
 77. Sondazhi i PS pėr zgjedhjet: Ne 72 deputetė, PD 54
 78. Zgjedhjet e 23 Qershor '13 - Per ke do te votoni ???
 79. Anketa e B92 - 63% e qytetareve te Serbise e pranojne se Kosova eshte e pavarur
 80. Pro apo Kundra importit te plehrave
 81. Sa vjec jane antaret e forumit ?
 82. Si mendoni se do te veproje Rama me 24 Qershor '13 pas humbjes se rradhes ???
 83. A eshte Sali Berisha me katolik se Papa?
 84. A Kane Depozituar Politikane Shqiptare Para ne Qipro?
 85. AKZ e vetme para dhe pas zgjedhjeve apo me aleanca ?
 86. Qeveria e Re-Kualicioni 23 Qershor
 87. A do tė vendosė apo do tė thyejė ndonjė rekord personal Berisha pėrpara 23 qershorit?
 88. Si shpjegohen diferencat statistikore Berisha vs Rama nė Facebook
 89. A do ti hape dosjet edveri?
 90. A ka ndikuar bota virtuale per rrezimin e Berishes?
 91. Te rinjet dhe mediat
 92. Me silikon apo pa silikon?
 93. Kush do te fitoi ne Prishtine!?
 94. A duhet ti injorojme temat mbi Greqine?
 95. Politikana e Inaugurima
 96. Vendim i Pritshem per Lazarat apo Helmet Luftarake te Assad?
 97. A eshte sistemi kapitalist, sistemi me i pershtatshem per Shqiperine?
 98. A do jet e mundur bashkimi kombėtar Shqiptar ?
 99. Cilat Grupime Politike U Shkojne Per Shtat Interesave EuroAtlantike
 100. Perse ne Shqiperi, femijet nuk recitojne himnin e flamurit cdo dite para se te filojn
 101. Levizja VET-VENDOSJE!
 102. A ekziston shoqeria civile ?
 103. Bashkimi i Kishave ?
 104. Kokėdhima: Shqipėria tė licencojė prodhimin e kanabisit pėr industrinė farmaceutike‏
 105. Ne c'moshe ishit kur u larguat/dolet nga shtepia e prinderve?
 106. Administrata e Sherbimeve civile
 107. Perse Sali Berisha e Fatos Nano nuk shkruajne memoare?
 108. Pse degradojne qeverisjet shqiptare?
 109. A do te jene keto zgjedhje qe do te japin zgjidhje per shume probleme te kombit tone?
 110. Jeni von, ne orar apo shpejt ne takime?
 111. A ėshtė deshtimi i qeverisjes Rama njė shenjė papjekurie e shoqėrisė shqiptare?
 112. Sa i pėrhapur ėshtė te meshkujt syneti(rrethprerja) nė Shqipėri?
 113. Kur mendoni se Rama do te jape doreheqjen?
 114. Tė votojmė stafin e Forumit
 115. Urime Moderatores Leaf per suksesin ne votime
 116. Cila do tė ishte arsyeja qė nuk do ta votonit mė kėtė Qeveri.?
 117. Lideri me strateg ne historine e kombit Shqipetar
 118. Pėr cilėn parti do tė votoni nė zgjedhjet parlamentare nė R.SH. mė 25 qershor?
 119. Pėr cilin koalicion/parti do tė votoni mė 11 qershor 2017, nė Republikėn e Kosovės?
 120. A eshte turp te jesh lesbike???
 121. Cili shtet ju pelqen?
 122. SONDAZH: Guzhinjeri me i mire
 123. Forumistat e 2018-s.
 124. Sa dakord jeni me kompensimin per banoret e Unazes qe i kane nderimet pa leje?
 125. Anėtari i vitit 2018
 126. Sondazhi mė i ri: PDK-ja e para, LDK-ja e dyta, LV-ja e treta
 127. Ne zgjedhjet e ardhshme cilin kandidat do e votoni per kryetar te Prishtines
 128. Votimi ynė - Kush do tė fitojė nė zgjedhjet 2019