PDA

View Full Version : Shkarkime


 1. KasperSky 2010
 2. KeyScrambler
 3. 3D View
 4. Putty
 5. Club DJ Pro
 6. Kill Process
 7. Team Viewer
 8. Adobe Reader
 9. VLC Player
 10. Microsoft Office 2003
 11. Yahoo Messenger
 12. K-Lite Code Pack
 13. Dot Net Framework V.2
 14. Deep Freeze
 15. Intein Fjalor
 16. Winamp
 17. Virtual DJ 6.0.1
 18. Skype Messenger
 19. Avira AntiVir Personal - Free Antivirus 10.0.0.567
 20. Tuitalk- Telefono falas nga Pc juaj.
 21. Windows 7 ultimate 32 byte , anglisht .
 22. Programe falase per kompjuter...
 23. Ku me shkarku muzike shqip
 24. Sekretet e popujve, historia boterore!
 25. Shkarkoni Ashampo Bruing ofret e limituar
 26. Shkarkoni Antivirusin me te Mire
 27. Photoshop CS5 (Portable)
 28. Ketu keni nje sere programesh, antivirus,antispyware,remove tools
 29. Shkarkoni nga Youtube..
 30. Need for speed the run only carck
 31. programe per kompjuter -full and free-
 32. Android
 33. Jamendo.com,muzike falas
 34. Si te shkarkoj lojra falas?
 35. Website interesante
 36. Aplikacion per Iphone dhe Samsung Galaxy !
 37. Ku mund te shkarkoj Dreamweaver
 38. Microsoft MSDN
 39. Microsoft Windows XP/7/8.x
 40. Software qe Kthen Zerin ne Tekst
 41. Gps
 42. Si mund te heqim keto pop-ups?
 43. Desktop Reminder 2
 44. Pdf editor.
 45. Program per t shkeputur pjese videosh, kush me ndihmon ?
 46. Windows 10
 47. Winstep Nexus Ultimate v14.11
 48. StartIsBack.1.0.3 Final
 49. Krita | Digital Painting
 50. Tv Shqip
 51. Navigator offline
 52. The Pirate bay
 53. 7-Data Recovery Software
 54. Photoshop dhe Lightroom
 55. Official Microsoft Windows 7/8.1/10 | shkarkim direkt nga serverat e microsoft
 56. office
 57. Shkarko falas nga Deezer
 58. Kerkese per nje liber...
 59. Libra Shqip . Shkarkojini sa jane akoma aty .