PDA

View Full Version : Sygjerime


 1. Nje Video e krijuar Per Forumin.
 2. chatii :)
 3. Motoja e Forumit
 4. Cfare mendoni ?
 5. Per te hapur faqet e forumit keshillohet google chrome
 6. Forum-Al ne Facebook dhe Twitter
 7. Ndryshimi Pergjigjeve
 8. Si ju duket radio e forumit ?
 9. Perse nuk e lejoni nji tem per Kryeēlirimtarin e Kosoves tek nenforumi Figurat e shqu
 10. Img code per firme?
 11. Nenforum per gjuetine
 12. Te pergdhelurit e stafit te forumit skan te ndalur
 13. Pyetje per kompetentet
 14. pse
 15. Nėnforum mbi Shqipėrinė Etnike
 16. video uploading
 17. Skript i ri ?
 18. Fetarėt dhe temat fetare nė forum
 19. A mund te hiqet kjo hahahaa nga forumi
 20. Nenforum per gramatiken e gjuhes shqipe
 21. Nenforum per udhetimet
 22. Opsioni me i ri
 23. Like postimeve te antarve
 24. Wow
 25. Kur hapet nje teme
 26. Probleme teknike!!!!
 27. Kur mod kthehet ne arrogant
 28. ju kisha lutur mos fshije postime tema
 29. stafi nuk mundesi me shto disa nen forum te reja
 30. stafi a nuk mundesi edhe legjendes ty jepet rast moderim
 31. Per stafin e forumit
 32. Teknologji/Hi Tech
 33. Mjaft...Mjaft...Mjaft!
 34. Komanda "Lidhje tė shpejta" nuk po funksionon
 35. Perse mbyllni temat ? :P
 36. Nderhyrjet dhe fyerjet e moderatorit Bledi Sh
 37. Sygjerime ?? mundem te te bej une 1
 38. Kėshillė nga njė pastėrtor i Shqipes
 39. Ndonje ndihme?
 40. Pėrshėndetje
 41. Probleme rreth forumit
 42. Shfaqen e temave te reja
 43. Stafi: tema e pejashtimeve
 44. ( Nuk e kuptoj ) Pėrse mbyllen temat?
 45. Sygjerim mbi chatin
 46. Forum - Fonts