PDA

View Full Version : Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės


 1. “Nuk tė dua mė…”
 2. Edhe pse ėshtė i fejuar dhe 18 vjet mė i madh, unė jam e fiksuar pas tij
 3. I dua tė dy, por nė mėnyra tė ndryshme
 4. Jeta ime, nga bankat e shkollės nė altarin e kishės
 5. Pas tre vitesh mėsova se kish’ qenė i martuar
 6. Duam tė realizojmė ėndrrėn tonė, por ėshtė e pamundur
 7. Gruaja ushtron dhune , tani mė ėshtė sosur durimi
 8. Tradhtitė maratonė e tė dashurit tim, unė pėrsėri e fal
 9. Si e lashė alkoolin dhe drogėn pas lajmit tė shtatzėnisė
 10. Ai ėshtė i divorcuar dhe prindėrit e mi nuk e pranojnė
 11. Vajza qė gjithmonė kam dashur,u tall me mua
 12. Nuk mund tė ndahem nga ai edhe pse nuk e dua
 13. E tradhtova me njė tjetėr, thjesht mora hak...
 14. Ironizoja djemtė e tjerė, por i dashuri im ishte si ata
 15. Mė morėn pėr nuse, por bėja mė shumė rolin e shėrbėtores
 16. Faleminderit qė mė le, do tė tė jem gjithnjė mirėnjohėse
 17. Dashuritė zėvendėsojnė njėra-tjetrėn, unė e kam gjetur timen
 18. Pėrndjekja e njė burri tė martuar mė tmerroi
 19. Kishim njė martesė tė shtirur
 20. Jam e fejuar, por vazhdoj tė dua ish tė dashurin
 21. Mė la i fejuari dhe askush nuk mė pranon
 22. Mamaja kėrkon tė mė fejojė me djalin e koleges
 23. E dua por ...
 24. Ndjehem inferior pėrpara saj, sepse s’kam shkollė tė lartė
 25. Dashuria e vėrtetė i mbijeton ēdo stuhie
 26. I fejuari kėrkon tė hakmerret ndaj meje
 27. Si arrita ta zgjoj nga koma tė dashurin tim…
 28. Ai mė tha: Ishe veē njė aventurė vere...
 29. Ėshtė e fejuar, por mė dashuron edhe mua...
 30. Mė donte shumė, por mė ndau sepse nuk isha e virgjėr
 31. Falenderoj Qiellin qė jemi sė bashku
 32. Kujtimet e njė “dashurie tė pamundur pėr ta jetuar”,
 33. ***Rrefime Dashurie
 34. Histori Reale
 35. Njė mesazh dashurie pėr...
 36. Si po ju ecen dashuria ne jete????
 37. Vuajtje zhgenjimet tradheti lendime dhimbje ne dashuri.
 38. A keni bere sakrifica per dashurine??
 39. Nje titull liber qe do vini dashurise tuaj?
 40. A beni cdo gje per hir te dashurise????
 41. Dashuri vs shoqeri
 42. 9 gjėrat qė nuk duhet t`i kėrkoni nga bashkėshorti juaj
 43. Misteri i saj – a ėshtė shenjė e njė dashurie tė fshehur?
 44. Pėr cfarė arsye e kishit lėnė te dashurin/dashurėn tuaj?
 45. Vuajtja pėr ish- tė dashurin ju ndihmon tė humbni peshė
 46. Trans complete sex rearrangement