PDA

View Full Version : Diskutime shoqėrore


Faqet : [1] 2 3 4

 1. Per cilen arsye do braktisnit dike ?!
 2. Cfare mendoni per 2 shoqe te cilat edhe pse s'jane lesbike, puthen ne buze ?
 3. Thenie Te Mencura Per Femrat
 4. Si fitohet zemra e nje femre ?!
 5. A jemi ne shqiptaret rracista?
 6. Perse femrat kerkojne te jene siper meshkujve ?
 7. Cili qytet ne botė ju pelqen me se shumti
 8. Sa gjuhė dini ti flisni ??
 9. Cila eshte gjeja me humane qe keni bere ne jete ?
 10. A eshte konsumues i droges rinia shqiptare ?
 11. Cupat: Ca pelqeni tek nje cune?
 12. A ju tremb e ardhmja....
 13. A ka barazi ne ditet e sotme midis femres dhe mashkullit ne Shqiperi?
 14. Kur ka qene momenti qe keni menduar se jeni me fat?
 15. Kush e Meriton Ce Te Mbaje Zotshpillekun ė Burri apo Nusja?
 16. Sinqeriteti ne ditet e sotme!!
 17. A jane martesat inter-raciale te pranueshme per shqiptaret?
 18. A flitet mjaftueshem per veshtirsit qe hasin shqiptaret neper bote ?
 19. Cfare ju qeteson ne nje moment stresi ?
 20. Merzitesh shpeshė
 21. Cdo tė benit buzė detit ne njė pėrėndim magjepes ??
 22. Cili politikan shqiptar shquhet pėr nivel tė ulėt intelekti ?
 23. Po ta shikonit botėn ku jetojmė nga hėna,cfarė do tė mendonit ? ?
 24. Internet!
 25. TeleMania!
 26. Martese Me Interes.........
 27. C'mendim keni mbi abortin ?
 28. Shkollat ne shqiperi
 29. Pse gabimet e mashkullit harrohen ..........
 30. Festa e 8 Marsit per nenat apo per femrat ne pergjithsiė
 31. Si e kaloni kohen e lire?
 32. Si e mendoni ju te ardhmen e shqiperise ė
 33. Gabimet me tipike qe ben nje mashkull ne nje lidhje ?
 34. C'fare do te benit nese do gjenit......
 35. Nje dere mbyllet nje dirtare hapet :)
 36. Cfare Avantazhi Ka Njeriu Nese Fiton Tere Boten Dhe Pastaj Humb Shpirtin e Tij ė
 37. Cilin vallezim e luani me mire?
 38. Nėse jeta juaj do tė ishte njė libėr, cili do tė ishte titulli qė do t'i vendosnit!
 39. Cilat jane relatat qe keni ndertuar me prinderit tuaj,flisni me ta per gjithcka ...?!
 40. 3+3= Ti
 41. Mamit ...
 42. Grupi i gjakut zbulon karakterin ...
 43. Personaliteti Juaj....
 44. Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve per ty ...
 45. Njihni veten nepermjet shkronjes se pare te emrit tuaj .. :)!
 46. Sa e vlersoni ju shoqerin dhe pse e vlersoni ė
 47. Kush eshte me decizive ne jete, zotesia apo fati ?
 48. Cfare dallimesh do te benit midis femres shqiptare dhe femres se huaj?
 49. Cili eshte kuptimi i jetes?
 50. Hi5, MySpace, FaceBook, Tagged - cilen vizitoni me shume?
 51. Cdo njeri vdes, por jo tė gjithė njerėzit e jetojnė jetėn!
 52. Po sikur nje president me ngjyre te kandidonte ne shtetet shqiptare ?
 53. Pse femrat bien me shpejt dhe me shpesh ne dashuri?
 54. Mendoni se e teprojne femrat shqiptare me veshjen ..ėė
 55. Cmendim keni per nenat qe braktisin femit e tyre..
 56. Cfare i mungon rinise shqiptare ..??
 57. Perse vendoset unaza .......?
 58. si te besh per vete nje vajze per here te pare qe e shikoni..
 59. Ne nje Ishull te Vetmuar me....
 60. Personaliteti juaj sipas shenjės sė horoskopit
 61. Veri..Jug? Dallimi?
 62. Nje bebe me probleme- E DREJTA PER JETE
 63. cfar kerkoni nga jeta!!!!
 64. Pabarazia Femer Mashkull
 65. Si reagoni kur NERVOZOHENI...?!
 66. Si mendoni ?
 67. Nqs do ju kish ngelur edhe pak jete cfare do te benit?
 68. Ditari yne
 69. Jepni moton e jetes tuaj!!
 70. Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin \"Njeri\" .
 71. Disa pyetje, pėr ata qė e lodhin trurin :
 72. Frika me e madhe e jetes suaj..
 73. A i mbani premtimet?????
 74. Respekti ....!
 75. Pendimi
 76. Qellimi juaj.?
 77. Nese do e clironit boten nga nje e keqe e vetme cilen do te zgjidhnit ???
 78. Do te pranonit te beheshit dhurues i organeve?
 79. Cila pune zyrtare ka pagese me te larte ne Shqiperi?
 80. Femra e se kaluares apo femra e sotshme?
 81. Cfare eshte per ju BURRERIA?!? Cfare ju ben te mendoni se jeni te tille??
 82. Leku e ben njeriun apo Njeriu e ben lekun?
 83. A martohesh me 1 jo te virgjer ?
 84. Shoqeria e sotme eshte thjesht, shoqeri interesi ?
 85. Servilizmi.
 86. Ndoshta nje dite...
 87. Pika juaj me e dobet...?
 88. Kush eshte njeriu qe doni ta shihni me te lumturin/en ne Bote ? Dhe pse ?
 89. Cili eshte mendimi juaj per njerezit te ashtuquajtur 'ME 2 FYTYRA'?
 90. Pershkruani mashkullin me nje fjale?
 91. Nga cili fenomen natyror keni me shume frike?
 92. Cila kafshe shtepiake ju pelqen me shume?
 93. E dashuron, kupton se eshte e/i martuar do vazhdoni me tutje???
 94. A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?
 95. Sa mendoni se duhet ti ndihmojme te varferit dhe dembelet...???
 96. Cfare raporti keni me parate ?!
 97. Armiku i qenies njerezore.... !
 98. A ėshtė fisnikėri falja e gjakut?
 99. C'mendoni per nderhyrjet kirurgjikale estetike?
 100. Cfar eshte dicka jetike, qe pa te nuk do jetonit dot?
 101. Dembelizmi
 102. Keshilla me e mire ne jeten tuaj?
 103. Kujt i besoni plotesisht?
 104. Karakteri juaj...
 105. Frika nga braktisja...
 106. Prostitucioni imoralitet apo profesion...??
 107. Cfar Mendime keni per Njerzit e alkolizuar? dhe pse mendoni keshtu?
 108. Sa te aferm jeni me vellezerit dhe motrat tuaja??
 109. Cfare virtyti mendoni se keni si armen me te forte per te bere te tjeret per vete?
 110. Per ju meshkujt " Femra juaj ideale cila eshte"???
 111. Nese do te kishit ne dore ta eleminonit dicka ne kete bote cfare do ishte...?
 112. Karakteristikat ne baze te muajit te lindjes ...
 113. A eshte gabim te jesh i sinqerte ...
 114. Cilat jane tre gjerat me te rendesishme ne jeten tuaj ...
 115. Me mire inteligjent/e apo i/e bukur ...
 116. Sa i rendesishem eshte opinioni i te tjereve per ty ...
 117. Xhelozija semundje jo ndjenje dashurie, jepni dhe ju mendimin tuaj.
 118. Kthim ne Shqiperi
 119. Si Ja Beni Kur...
 120. Sa E Vertet ??
 121. C'mendim keni per Emo-t...?
 122. Shkruani theniet e shquara te personazheve te shquara...
 123. Inteligjenca si mendoni a trashegohet..?
 124. Te ndjehesh i lire...
 125. Sekretet e veshtira per tu ruajtur...?!
 126. A duhet te kerkojme me qene te persosur?
 127. A duhet te kete limit per imazhet shokuese te trasmetuara nga tele-ja e media...
 128. Aparenca - na genjen apo na thote te verteten !
 129. Njeriu njihet nga...!
 130. Cfare preferoni ose urreni ju...
 131. Me teper...?
 132. Meritohet njeriu?
 133. Ju ka ndodhur ndonjehere te beheni objekt thashethemesh?
 134. Nese femra do te drejtonte boten ...
 135. Te qenit krenar ...
 136. ca profesjoni keni
 137. Piercing dhe Tattot....
 138. Cila eshte Pet Peeve juaj?
 139. Mentaliteti shqiptar ndaj femres....
 140. Nderi
 141. Telefoni
 142. Te gabosh eshte njerezore,te falesh eshte hyjnore ...
 143. Kureshtje e padjallezuar ...
 144. Komplimentat qe do deshironin femrat....
 145. Kulmet...
 146. Cfare do i thoshe jetes nese do kishte mundesi te te kuptonte?
 147. cila makin ju pelqen me shum? dhe qe esht endra juaj?
 148. C`ti mesoj neser femijes tim ?!
 149. A duhet treguar cdo gje apo....
 150. Si duhet t'a therrasim vjehrren; - Mama, apo me emrin e saj?!
 151. Pjesa me e bukur e jetes...
 152. Zona mė e mirė nė Tiranė pėr tė blerė njė shtėpi...Cila ėshtė?!
 153. Cili mendoni se eshte biznesi me fitimprures?
 154. A do ta linit familjen per dashurine tuaj???
 155. Partneri / Partnerja
 156. Do ta benit...?
 157. Kush duhet tė thotė fjalėn e fundit nė shtėpi?
 158. 28 shprehje legjendare!!
 159. Tingulli i preferuar?
 160. Si e menaxhoni mosmirenjohjen ne marredhenie te ndryshme ne jeten tuaj ...
 161. Mendoni se bota e sotme eshte e ndertuar mbi interes ...
 162. Idhulli juaj ...
 163. Si e konceptoni dhe njekohesisht a e vleresoni indiferencen,menefregizmin e personave
 164. Statusi juaj?
 165. Cilat vende do dėshironit tė vizitonit?
 166. Cila pune zyrtare ka pagese me te larte ne Shqiperi?
 167. Ndryshimet mes meshkujve dhe femrave...
 168. Dallimi: qytetar-fshatar?!!Pse?!
 169. Pse trendafili shpreh dashuri,kur ai nje dite vyshket ?
 170. A njeh dashuria ngjyrė, moshė dhe kombėsi?
 171. Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?
 172. Te humbesh dike...
 173. Pse e kaluara mashkullit mund te falet, ndersa e femres jo ?
 174. Gocat e shkurtra... E keni problem?
 175. A Jeni Vetvetja?
 176. 1 Maji Feste,apo dite e punetorit?!
 177. Nga cfare nuk do heqesh dore ?
 178. Pse e ndjejme te nevojshme te duam e te na duan?!
 179. Vetem shoke apo...........??
 180. U merzita vetem!!!
 181. Pse ndodh ndonjehere qe s'i shprehim dot ato cfare ndiejme?!
 182. Me pelqen qe jam Shqipetar sepse ,,,
 183. Urgjent ju lutem
 184. A duhet te shenohet identiteti fetar ne karten e identitetit?
 185. Virgjiniteti, traditė apo frikė nga jondershmėria ?
 186. Nuk do harroj " kurr " ,,,
 187. A do t’ia dinim vlerėn shpirtit sikur ta blinim me para?
 188. Mė mirė njė fund me dhimbje apo njė dhimbje pa fund?
 189. A jeni i/e varur pėr tė shkruar nė forume?
 190. "Do ma besh ate shoqen tende???" " Si nuk ma bere nje shoqen tende dhe ti . "
 191. Droga dhe Prostitucioni!! ..... Trafikimi dhe prostitucioni i femrave!!
 192. Nese do ishit nje pike shiu ku do donit te binit !?
 193. Te kujtohet...
 194. Si te keni sukses ne takimin nga interneti
 195. Ngjarje te verteta!
 196. Fundi i botes ( 21 Dhjetor 2012 - Ēfarė do tė ndodhė? )
 197. Te jesh shqipetar
 198. Duke folur pas shpinės sime...
 199. Kur te jesh merzitur shume...
 200. A ndikojne thashethemet ne jeten tuaj te perditshme ?
 201. Mos ndoshta gjuha shqipe po shkon drejt anglizimit dhe .....
 202. Dasmat shqiptare
 203. Mendimi juaj mbi "krimin" dhe "ndėshkimin"!
 204. Ē'mendim keni pėr mblesėritė?
 205. A e vret njė grua nė emėr tė nderit?
 206. Sa e konsideroni te rendesishme parane ne jeten tuaj??
 207. A te ben pervoja me te mencur e te zgjuar?
 208. Cfare duhet te ndryshoje ne Shqiperi?
 209. Cfare ndjeni kur kaloni para nje lypesi???
 210. A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
 211. Si reagoni nėse dikush shan atedheun tone...ose shqiptaret...
 212. Cila nga gocat e forumit do te ishte nje imazh per ju si nga karakteri bukuria ?
 213. Ē’janė tė drejtat e njeriut?
 214. Komunizmi, ēfarė ėshtė?
 215. Kush esht deshira juaj e fundit para se te vdisni ???
 216. Tė shėmtuarat, si ndihen dhe e pėrjetojnė kėtė fakt
 217. Si e Shikoni jeten ? SI nje Sprove qe duhet te kalosh per te dale ne raundin tjeter?
 218. Cfar eshte kapitalizmi ?
 219. Partnerėt ideal
 220. Pėrse martohen njerėzit?
 221. Kujdes! Burra nė shtėpi!
 222. Shoku i ndaluar!
 223. Gjuetia
 224. Cfare mund te jete me e vlefshme se sa jeta njerezore ?
 225. A jeni pjese e zgjidhjes apo pjese problemit ?
 226. FACEBOOK - PROGRES apo REGRES?
 227. Me intelegjent/e meshkujt apo femrat
 228. SI E SHIKONI GOTEN:1/2 PLOT apo 1/2 BOSH ?
 229. Pse vazhdojne te martohen njerezit?
 230. Qani Hallet tuaja...
 231. Pėr ēfare do ta mbani mend vitin 2010 dhe ēfare dėshiron tė tė ndodhė nė vitin 2011?
 232. Ēfare ju mungon mė sė shumti kur jeni larg nga shtėpia?
 233. Kur shikoheni nė pasqyrė, cila ėshtė gjėja e parė qė e mendoni?
 234. FACEBOOK mbyllet me 15 Mars !
 235. Me i afer eshte daja apo xhaja..?
 236. Sa i fusni hundet ne punet e te tjereve?
 237. Cfar konsideroni me fjalen ''TABU''
 238. Na ishte nje here ...!!!
 239. Pse te fshet ne forum !
 240. Vetmia dhe Ti...?
 241. Jam 10 min me vones....
 242. Cfare mendoni per publicitetin ?
 243. Facebook?!!!
 244. Kėndvėshtrim...
 245. Ēfarė ju ka mėsuar jeta?
 246. Pirate ne kerkim te "thesarit", kerkohet ndihma e juaj!
 247. A shihet femra si kundershtare e denje e mashkullit ne fushen e biznesit sot?
 248. Ju pėlqen mė shumė tė jepni apo tė merrni dhurata?
 249. Si do silleni me vjehrren tuaj?
 250. Dhuna ndaj femrave!