PDA

View Full Version : Futbolli


 1. FC Inter
 2. Juventus - FC
 3. Tifozat e milanit
 4. cilet lojtar do deshironit te kishit ne skuadren tuaj te preferuarė
 5. Kush eshte me Gjermanin ketu ketu :)
 6. Manchester United
 7. Me ke jeni tifoz ne kampionatin Italian?
 8. FC Barcelona
 9. Juventus pranė nėnshkrimit me Kaceres
 10. UEFA shpall Lionel Messi lojtarin me te mire ne bote per vitin 2011
 11. King Leo Messi
 12. Bundesliga Gjermane
 13. Liga e kampioneve : Bayern - Real Madrid
 14. UEFA 2012 FINALJA: Bayern Münich vs. Chelsea
 15. Ronaldo(Brazil), disa gola te bukur.
 16. Golat me te bukur nder vite.
 17. Gazetari: Kombėtarja italiane ka tre homoseksual, me njėrin kam shkuar
 18. Aprovohet teknologjia nė futboll
 19. Lajmet e reja nga Futbolli
 20. AC Milan
 21. FC Bayern München
 22. Real Madrid C.F.
 23. Ēerekfinalet e Ligės sė Kampionėve
 24. Uefa Champions League - Bayern vs Juventus
 25. Uefa Champions League - Malaga vs B. Dortmund
 26. Uefa Champions League - Real Madrid vs Galatasaray
 27. Uefa Champions League - PSG vs Barcelona
 28. Me te vertete talent.....
 29. Uefa Europa League - Kush kalon ne finale ???
 30. Uefa Champions League - Bayern v Barcelona
 31. Golat me te bukur te javes
 32. Wembley - 25/05/2013 - Borussia Dortmund v Bayern München
 33. Fotoja qė preku botėn sportive
 34. Vdes Josip Kuzhe
 35. Rrėfehet shqiptari qė hyri nė fushė dhe pėrqafoi Cristiano Ronaldon
 36. Real Madrid e shkaterron Interi Milan
 37. Shqipetaret e Zvicrres VS Brazil - 1 - 0
 38. Kukėsi sonte mund tė bėjė histori kundėr Trabzonsporit
 39. Hidhet shorti i Champions League, grupi F dhe H mė tė fortat
 40. Ndahet nga jeta trajneri Artan Bushati
 41. Zyrtare Gareth Bale - lojtar i Real Madridit
 42. Kaka pritet si hero (foto)
 43. Tmerrohen grekėt, futbollisti i PAOK-ut me simbolin e UĒK-sė
 44. Golat perfekte
 45. Ndeshja e fundit Serbi - Kroaci
 46. Uefa Champions League
 47. derbi ....PARTIZANI -TIRANA
 48. Sonte fundi i botes JO! por EL CLASICO
 49. Federata Braziliane: Diego Costa tradhtar, t’i hiqet shtetėsia
 50. Pacolli letėr Ramės pėr Januzaj
 51. Sondazhi i Marcas: Ronaldo i pari, Messi i treti
 52. Cristiano Ronaldo nė formė jetėsore
 53. Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka ne emision ZDF SPORT
 54. Tmerri nė Peru, humbėn nė kupė, rrahen nga presidenti
 55. Bundesliga (liga gjermane)
 56. Zlatan Ibrahimovic
 57. Cili nga keta 3 lojtar do fitoj Topin e Art per 2013
 58. Top lojtaret legjendar qe asnihere nuk e fituan topin e art !
 59. Shorti i botėrorit "Brazili 2014"
 60. Spektakel Afrikan
 61. Pique: Messi mė i miri i tė gjitha kohėrave
 62. FIFA: Spanja lidere, Shqipėria e 56-ta
 63. Anderson Hernanes i thotė “po” Interit
 64. Barcelona seriozisht pas Adnan Januzajt!
 65. Zyrtare: Salah nėnshkruan me Chelsea
 66. United arrinė marrėveshje pėr Mata
 67. Reali klubi me buxhetin me te madh ne botė
 68. Real Madridi zbulon pamjen e stadiumit tė ri
 69. Januzaj refuzon Kosovėn
 70. Euro 2016 - Shqipėria pėrballet me Serbinė, Francėn, Portugalinė
 71. Presidenti i Bayern Munchen Uli Hoeneß,denohet me 3.6 vjet burg
 72. Wenger nuk shkon nė Barcelonė
 73. Historia e klubeve te futbollit
 74. Vdes ish trajneri i Barcės, Tito Vilanova
 75. Steven Gerrard do ta qethė Ukė Krasniqin
 76. Futbolli Nderkombetar - Lajme/informacione
 77. Kepuca e Arte - Golden Shoe
 78. A.C. Milan vs FC Internazionale - Derby Della Madonnina
 79. RISI: Per here te pare nje grua trajnjere, Clermont Foot
 80. Kolarov dhe Nastasiq si Millosheviqi “Serbia deri nė Tokio”
 81. Meha hynė nė Bundesligė - Ja tė gjitha golat e tij
 82. UEFA Champions League 2013-2014: Real Madrid Kampion
 83. Ēfarė kapiteni i madh, prishet me klubin pėr Kosovėn
 84. Transferimet e merkatos se veres 2014-2015
 85. Skedina.com - 20% Bonus ne Depozita
 86. The Last Game!
 87. Bastet per Brazil World Cup 2014
 88. Miroslav Klose, dhėndėr shqiptar
 89. Karim Benzema: Para ēdo ndeshje dėgjoj Kuranin e shenjtė
 90. Suarez, e tėrė Kosova po tė thėrret (Foto)
 91. Kolumbia-Brazil shikoje ndeshjen live ketu
 92. Ronaldo dhuron 2 milionė euro pėr fėmijėt palestinez
 93. Ozil dhuron tė ardhurat nga Botėrori pėr fėmijėt e Gazas
 94. Uniformat e reja te klubeve per sezonin 2014-2015
 95. Van Gaal ua “mbyllė” gojėn Fellainit e Januzajt!
 96. Liga e Kampioneve: Sezoni 2014/2015
 97. Sherr nė tunel gjatė ndeshjes PSG – Bastia, gjakoset Tiago Mota (Video)
 98. PSG -Paris Saint-Germain F.C
 99. Transfero lojtaret per ekipin tend.
 100. Champions League 2014 nė ‘Elbasan Arena’ ?!
 101. Champions League , Grupi A
 102. Champions League , Grupi B
 103. Champions League , Grupi C
 104. Champions League , Grupi D
 105. Champions League , Grupi E
 106. Champions League , Grupi G
 107. Champions League , Grupi F
 108. Champions League , Grupi H
 109. Messi dikur dhe sot – ja statistikat (Foto)
 110. Gattuso: Edhe unė do tė veproja si Cana me shokė madje edhe me keq
 111. A duhet te denohet dhe kombetarja shqiptare?
 112. Platini, mos gėnje!
 113. Reagon tifozeria shqiptare ne Shkup
 114. “Ndėrtesa e kristaltė e UEFA-s thyhet dhe bėhet copė-copė”
 115. Kuriozitete sportive
 116. Rekordet e Lionel Messit
 117. Basel - Porto
 118. PSG - Chelsea
 119. Shakhtar Donetsk - Bayern
 120. Schalke - Real Madrid
 121. Manchester City - Barcelona
 122. Juventus - Borusia Dortmund
 123. Arsenal - Monaco
 124. Bayer Leverkusen - Atlético Madrid
 125. Ceremonia pėr Topin e Artė
 126. Moggi vlerėson Kombėtaren dhe De Biasin
 127. VIDEO Shqipėria fiton ndaj Serbisė nė Austri
 128. Zyrtarisht do te kemi nje finale Boterori ne Dhjetor
 129. PSG - Barcelona
 130. Atletiko Madrid - Real Madrid
 131. Porto - Bayern Munchen
 132. Juventus - Monaco
 133. El clasico : Barcelona vs Real Madrid
 134. Barcelona shkon ne finalen e Berlinit
 135. Juventus shkon ne finalen e Berlinit
 136. UCL FINAL Barcelona shpallet fitues i UCL
 137. "Kupa e Botes" se Mashtrimit: FIFA merr kartonin e kuq nga US
 138. UEFA gjobit me 50 mijė euro Shqipėrinė
 139. Ylli i futbollit bashkekohor Neymar da Silva Santos Junior
 140. RUSI 2018-Shqipėria me Spanjėn e Italinė nė Grupin G
 141. Ronaldinho krahasohet me Ronaldon. Rezultati ėshtė spektakolar (Video)
 142. Tash po luhet - holandė - islandė ....
 143. Sonte - DANIMARKE - SHQIPERI
 144. Emocione sportive
 145. FIFA pezullon Blatterin, Platininė dhe Valcken
 146. Gashi po ikė nga Baseli, po shkėmbehet me kėtė futbollist
 147. Skėnderbeu shet njė lojtar me ēmim rekord!
 148. Barcelona kėrkon dy sulmues nė Serinė A
 149. Adel Taarabt....... A ja vlen ky futbollist te rikthehet te milani
 150. Manchester United jashtė Ligės sė Kampioneve, Reali kalēeto me Malmon
 151. Champions League 16 TEAM
 152. Ēmenduri nė “Bernabeu”, 12 gola dhe dy kartonė tė kuq
 153. Topi i Arte 2015
 154. Mbrojtėsi i Espanyolit: Messi, je xhuxh!
 155. Vokrri rizgjidhet president i FFK-sė
 156. Cristiano: E di pse Messi e bėri atė gjė
 157. Shuhet legjenda Johan Cruyff
 158. Ndahet nga jeta legjenda e futbollit italian.
 159. Leicester siguron Champions-in, Ranieri shpėrthen nė lot
 160. Gjysmefinalet e Liges se Kampioneve,2016
 161. KAS pėrjashton Platininė, dorėhiqet francezi
 162. Ēmendėn zviceranėt: 100 mijė shqiptarė kėrkuan bileta pėr “Euro 2016”
 163. Euro 2016 live!
 164. UEFA hap procedimin ndaj Shqipėrisė pėr dy pika, pritet dėnimi
 165. Bėjmė tifozin e pjesės sė mbetur Euro 2016
 166. Argjentinė - Kili nė 8 minuta
 167. Si do tė jetė fati i kombėtareve shqiptare nė tė ardhmen?
 168. Dikur "perandor" i futbollit, sot rrethohet nga droga, alkooli dhe prostitutat
 169. Kosova pret Kroacinė nė Shkodėr, Shqipėria viziton Lihtenshtejnin
 170. Shqiperi - Spanje
 171. Bastoret e shkaterruan futbollin !
 172. Skuadra ime e preferuar eshte........ sepse..........
 173. Premier League
 174. Arsenal FC
 175. Emocionet e liges se Championeve.
 176. Mė 24 mars 2017, Dardanėt pushtuan Shkodrėn
 177. Antonio Candreva
 178. Champions League, sonte Bayern - Real Madrid
 179. Monaco vs Juventus
 180. Champions League - Finalja - Juventus vs Real Madrid
 181. Rregulla tė reja pėr futbollin
 182. Seedorf apo Luigi De Canio? Kush do udhėheqė kuqezinjtė?
 183. 10 largimet mė tė dhimbshme tė Juventusit
 184. Cmendet futbolli, per 222 milione euro PSG-ja blen Neymarin
 185. Jeta e tmerrshme e Adrianos, nga ‘Perandori’ nė trafikant tė drogės e vrasės
 186. Filloi champions liga !
 187. Juve vs Inter
 188. Champions League - 1/8
 189. Pėrgjaket derbi mė i madh i Serbisė
 190. Real rrėmben edhe Botėrorin, 5 trofe pėr 2017
 191. El clasico : Real - Barca
 192. Liga e Kombeve - faza e grupeve
 193. Champions League - 1/4
 194. Champions League - 1/2
 195. Europa League - 1/2
 196. Champions League: Real Madrid - Liverpool
 197. Parma rikthehet nė Serinė A
 198. Pershendetet Legjenda GIG BUFFON me Juventusin
 199. Liverpuli merr portierin shqiptar, Lacio dorėzohet pėr 30 milion euro
 200. Zyrtare: Zidane konfirmon largimin nga Real Madridi
 201. Transferimet e lojtareve 2018/2019!
 202. Juventus - FC
 203. Serie A 2018-2019
 204. Liverpool FC
 205. Mediumi serb reagon pas “shqiponjės” sė Ramosit
 206. Champions League, Final: Tottenham VS Liverpool
 207. Topi i Arte 2018.
 208. Champions League: 1/8
 209. Ndeshje LIVE FALAS [365 dite]
 210. BundesLiga Gjermane!
 211. Arrestohet Ish-presidenti i UEFA-s, Michel Platini
 212. Copa America 2019 , Brazil vs Argjentinė (Gjysėmfinale)
 213. “The Guardian”: Kosovare Asllani futbollistja mė e mirė nė botė
 214. Premier League 2019-20
 215. Klubi zviceran i bllokon tifozėt famėkeq serbė
 216. Klubit serb FK Crvena zvezda iu ndalua hyrja nė Kosovė