PDA

View Full Version : Sportet amatoriale


 1. Ca eshte body building
 2. Proteinat
 3. Bodybuilding - Pete Sisco - Train Smart (Static Contraction - Power Factor)
 4. Underground Guide to Warrior Fitness by Ross Enamait
 5. No Nonsense Muscle Building by Vince DelMonte
 6. Strength Training Anatomy
 7. Cilat ushtrime i pėrgjigjen personalitetit tuaj?
 8. Mendja e shendoshe ne…palester
 9. Femra muskuloze, fakt apo trillim?
 10. Efektet anesore nga Kreatina - Creatine.
 11. Steroidet anabolike
 12. Stervitja me Pesha - Teoria dhe Praktika
 13. Arma njeri!
 14. A.T.K.---Luft Kunder Terrorit.
 15. Stervitja dhe proteinat :)
 16. Hedhja me parashute
 17. Bodybuildingi ne Kosove
 18. What Are the Benefits of Pushups?
 19. Toyota tacoma 4x4 , a eshte me e mira ?
 20. Rezistoni tundimit pėr steroide!
 21. Pyetje si te shtoje peshe/muskuj ?
 22. Yoga !
 23. Le te flasim pak per shahun
 24. Pjetėr Malota Lulgjuraj
 25. Eklenti, shqiptari kampion i bilardos nė SHBA
 26. Uta Ibrahimi, alpinistja e parė shqiptare qė pushton majat e Himalajeve
 27. Automobilizmi
 28. Historike: 24-vjeēari nga Mitrovica, kampion nė WWE
 29. Alpinizmi!
 30. A duhet tė ndalohet fjala ēiklist?