PDA

View Full Version : Udhėtime


 1. Udhetime Shqiperi - Kosove dhe anasjelltas
 2. Udhetime Shqiperi - Maqedoni dhe anasjelltas
 3. Udhetime Shqiperi - Mal i zi dhe anasjelltas
 4. Cfare do i nevojitej me shume Shqiperise?
 5. Trashegimia Boterore e UNESCO-s
 6. Turizem, Kinezet jane shpenzuesit me te medhenj ne bote
 7. Bregdeti Turk
 8. Vendet apo monumentet qe iu kane zhgenjyer dhe ato qe iu kane mahnitur me shume
 9. 10 qytetet me te lira ne Europe
 10. Shqiptarėt shpenzuan nė tremujor, 206 milionė euro pėr udhėtime jashtė
 11. Turizmi i munguar i kullave tė Veriut
 12. Vendet me pak mikpritese ne bote.
 13. Serbėt qė vijnė pėr argėtim nė Tiranė
 14. Rrėnimi i pasurive natyrore
 15. Kompanite ajrore me te mira ne bote per vitin 2013.
 16. “Belle Air” drejt falimentit, pezullon fluturimet
 17. Te zbulosh Shqiperine nepermjet fotografise
 18. New York Times: Bregdeti shqiptar nder 52 destinacionet per tu vizituar
 19. Ruajtja e trashegimise kulturore
 20. Trashegimia kulturore dhe turizmi
 21. Udhetim ne Toronto, Kanada
 22. Sazani nė mediat botėrore
 23. Nje jave ne Shqiperi: Ku do ta kalonit?
 24. Njė guidė praktike e Shqipėrisė, nė frėngjisht
 25. Pėrgjatė rivierės shqiptare, kėrkoni aventurat nė brigjet e detit Jon
 26. Turistėt preferojnė “Marubin”