PDA

View Full Version : Webmaster Shqiptarė


 1. Renditja e faqeve Shqiptare ne Alexa!
 2. Kėshilla mbi sigurimin e kompjuterit tuaj
 3. Kujdes nese keni domaine tek Godaddy
 4. Amazon Ads
 5. Cilat jane kompanite me te mira te hostimit?
 6. Payoneer per Adsense!
 7. Forumet shqiptare po mbyllen
 8. Ndihm
 9. Qendrim's 3D WORK
 10. Photoshop kafe
 11. Adsense nė youtube pėr videot Shqip ?
 12. Kerkoj Bashkepunim
 13. Po prezantoj dhe une dicka :D
 14. Google Adsense shton opsionin "Wire Transfer" per Shqiperine
 15. Social Marketing
 16. Ndihme !!!
 17. Ndihme per host
 18. PayPal ne Shqiperi, nje keshille!
 19. Me duhet FP
 20. Facebook me fundjave viktimash!
 21. Shkurtim Url shqip
 22. Sapo Zbulova nje faqe fantastike
 23. Edhe Top-Channel me Adsense!
 24. TheAlbanian kishte 1.3 M fansa, sot ka 431 K fansa!!!
 25. Si te fitoni para nepermjet internetit...
 26. Shes 12.000 foto dhe 500 video virale
 27. Hakerat sulmojnė faqet online tė 15 ministrive: Rama do gjithė pushtetin
 28. Si eshte puna me keta ?
 29. Marketingu online ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni ?
 30. Prezantoj faqen time, kujdes me kritikat se jam fillestar :)
 31. Nje applikacion i tille!?
 32. Reklamat neper Faqe
 33. Termat ne internet, si mund ti perkthejme?
 34. New web project!
 35. Keta te "Universitetit" Vitrina, jane gallate fare.
 36. Kanalet Shqiptare dhe te huaja ne YouTube
 37. satsupreme
 38. Pėrshėndetje
 39. Me beri pershtypje kjo reklame
 40. A di gje njeri pse u mbyll faqja "Origjinale" ?
 41. Bllokohen faqet e filmave me titra
 42. word online & excel online ne Shqip.
 43. A ja vlen te investosh ne facebook ?
 44. Twitter padit SHBA !!!
 45. Probleme ne Facebook.
 46. Faqja interneti "ēudira shqiptare"
 47. Facebook heq pėlqimet e fansave joaktiv!
 48. Krijo webfaqen tende per vetem 1 Euro ne vit!?
 49. SiteLock - Mbroj faqėn tėnde!
 50. CodeGuard- Rikthe faqen tende kur gjithshka shkon huq.
 51. Free UNLIMITED Web Hosting
 52. Filmat mė tė ri. BELIKE.SPACE
 53. CloudFlare & MagicSpam inklusiv me 1 Euro nė vit pėr 1GB Host.
 54. Host premium pa pages... (Gratis!)
 55. BukNat - Bukuritė Natyrore
 56. Gjoba Online - Njoftohu kur merr Gjoba - Android App
 57. Android Phone Aplikim
 58. Zombie Sniper-Survival War
 59. Kerkoj nje akunt adsense te verifikuar dhe me pin.
 60. [Android] Albania News - Shqipėri Lajme
 61. E dini pėrse SHBA-tė nuk janė superfuqi nė botėn e internetit?
 62. si mund te bart te gjitha nga nje web ne webin tim
 63. Seo123 ( projekt per ti ndihmuar webmaster e ri )
 64. Faqet e Robert Elsiet, si ta ruajmė kėtė pasuri kombėtare?
 65. Faqja me re e dedikuar fjaloreve
 66. Website i ri me filma te bukur
 67. Per kuriozitet
 68. a mundet me me gjet ket templiter
 69. Sopa Manager | MENAXHERI I RRJETEVE SOCIALE
 70. Aplikacione per IOS & Android per Shpallje Falas
 71. Hidhini nje sy ! Testoni OS para se t'a perdorni.
 72. Albcoders.com
 73. Imazhe 3D