PDA

View Full Version : Zhvillime, Teknologji tė Reja


 1. Galaxy Note4 dhe Iphone6 ne fillim te shtatorit
 2. Interneti: A po na dėmton mendėrisht?
 3. Aplikacion Fitnesi ''Muskuli'' - NEW
 4. A jemi gati pėr epokėn e tė vėrtetės?
 5. Qualcomm snapdragon820
 6. PayWave, njė mėnyrė e re pėr tė kryer pagesėn
 7. Shkencėtarėt e CERN-it shpresojnė tė gjejmė universin paralel
 8. Facebook do tė testojė dronėt e saj tė parė tė internetit kėtė verė
 9. Panasonik Tafpad Tablet 4k
 10. Njė botė pa internet
 11. Windows 10?
 12. Laptope e tablete per nxenes e mesimedhenes
 13. Po Facebooku ky Titan Gjigan ndalon!!!!
 14. Roboti sfidon Valentino Rossi-n
 15. A kemi prekur fundin e evolucionit tė celularėve?
 16. Google street view vjen nė Shqipėri
 17. Nje bombe qe shkaterron nje Komb ose disa!
 18. Coca Cola nje super detergjent!
 19. iPhone 7
 20. SpaceX do ēojė dy turistė nė udhėtim rreth Hėnės nė 2018
 21. Nuk do shpėrqėndroheni mė nė makinė
 22. Ē’mendoni pėr Tesla Model 3?
 23. Apple prezanton modelet e rinj te telefonave Iphone X/Iphone8
 24. Samsung Note 8 Vs Iphone x
 25. Kujdes Trojan i ri ne Android app ne qarkullon
 26. E ardhmja
 27. Xiaomi
 28. A do kete Ujė ne Mars apo ne Prill?
 29. 10 mėnyra se si Japonia ėshtė 10 vjet perpara botes
 30. NASA - Raport per formen reve