PDA

View Full Version : Infrastruktura


  1. Kategoritė qė lirohen nga pėrdorimi i rripit tė sigurisė
  2. Pėr 27 muaj dhe 3 minuta Rusia ndėrton urėn mė tė gjatė nė Europė
  3. Cilat janė 7 urat mė tė rrezikshme nė Shqipėri?
  4. Komunikacionit i shtohet njė shenjė e re
  5. Hilet qė duhet tė dini kur blini njė makinė tė pėrdorur