PDA

View Full Version : Sportistat shqiptarė


 1. Mrekullia me e Fundit!!!
 2. Ali Krasniqi kick boxer
 3. Xhavit Bajrami boksier ne K1
 4. Azem Maksutaj vs Michael Mc Donald - K1
 5. Azem Maksutaj vs. Ruslan Karaev - K1 2005 - 1st and 2nd Rounds
 6. boksiera kosovar neper bot
 7. shkodran veseli thai boxer
 8. Besim Kabashi - Zoran Dorcic
 9. Nuri Seferi "Albanian Tyson
 10. Vioresin sinani rikthehet tek vllaznia
 11. ēezena kėrkon sulmuesin erjon bogdani
 12. Nuri seferi: “do tė sfidoj kampionin e botės nė wbo
 13. Shqipėria me 4 sportistė nė lojėrat olimpike rinore ‘singapor 2010’
 14. Katėr shqiptarė te shpresat e Zvicrės
 15. Diego Armando Maradona (`100 Vjec)
 16. Bogdani tek lacio, tare mohon gjithēka
 17. Legjenda e futbollit shqiptar Panajot Pano
 18. Ofertė marramendėse pėr Majlinda Kelmendin
 19. Luani nė sulm drejt titullit
 20. Lorik Cana
 21. Vdekje pėr shqiptarėt” nė objektin e Shkėndijės
 22. *Enciklopedia e ish Sportisteve te Shqiperise*
 23. Sportistat e Famshem Shqiptare ne BOTE
 24. Agim Maliqati
 25. Granit Xhaka
 26. Pesė shqiptarėt e Zvicrės: Do kėndojmė tė 2 himnet
 27. Nuri Seferi shkatėrron boksierin Serb, del kampion Europe
 28. Arnold Gjergjaj edhe njė fitore tė madhe
 29. Aleksandėr Kondo Vdekja misterioze e shtangistit
 30. Kosovare Asllani
 31. Shahistja e vėrtetė e "Dy herė mat"
 32. Gol spektakolar nga Valdet Rama (Video)
 33. SHKODRA, LARGON DUKE-n ME THIRRJET, DUKA IK!
 34. Qerimaj e Godelli “pushtojnė” Europėn
 35. Ja kush ėshtė ambasadorja e vendit – Majlinda nė reklamėn e Bashkimit Evropian
 36. Xherdan, Granit, Valon... ju jeni kampionėt tanė tė Botėrorit!
 37. Heroina Majlinda pushton Rusinė, mė e mira nė botė
 38. Shqiptari fiton duelin ne Moskė me Aleksander Volobuev
 39. Majlinda, e pavendosur pėr “Baku 2015”
 40. Andis Lila terbon greket, jam shqiptar dhe musliman.
 41. Smajlaj medalje ari edhe nė Lihtenshtein
 42. E rėndė - Vetėhidhet nga ballkoni portieri i Partizanit, Teqja!