PDA

View Full Version : Zona Vip


Faqet : [1] 2

 1. Me ke nga vipat ..?
 2. Sharon Stone kunder Meryl Streep
 3. Vatikani “ngel ne klase” “Avatar”
 4. Ditelindja e Elvis Presly
 5. Jude Law do takoje vajzen e jashteligjshme
 6. Jacko, drejt mbylljes hetimet mbi vdekjen
 7. Kamela, kengetarja qe lindi nga “Ethet e se Premtes”
 8. Cheryl Cole “magjeps” Angline me “3 fjale”
 9. Woods, ne klinike kunder varesise ndaj seksit
 10. Bullock, mbreteresha e arketimeve ne vitin 2009
 11. “Lost” ne formatin “Darka e fundit”
 12. Moss, histori me princin italian para 8 vjetesh
 13. Mariza Ikonomi, nje karriere qe nisi ne moshen 11 vjecare
 14. Hanks e Roberts kthehen se bashku
 15. 'Shtepiakja e deshperuar' shfaqje striptize
 16. 100 mije dollare per videon erotike te Lohan
 17. Jessica Alba i do celulitet
 18. “Avatar”, njerezit deshirojne te jetojne ne Pandora
 19. Bullok dhe Streep ‘mė tė mirat’ nė Critics Awards
 20. Grammy Awards, Beyonce hyn ne histori
 21. Ritchie: Seksi me Madonna-n? Torture e vertete
 22. Duhamel nuk beson nė dashurinė nė shikim tė parė
 23. Lohan, foto nė Twitter me pistoletė nė gojė
 24. “Time”, ja njerėzit mė influentė nė planet
 25. Thuprat dhe Bertan Asllani, fitues tė “VIP Shpija”
 26. Skandal nė SHBA, Obama tradhton gruan e tij me sekretaren
 27. Ish-avokati i Michael Jackson gjendet i vdekur
 28. Gjėsendet e Michael Jacksonit ekspozohen nė Tokio
 29. DiCaprio dhe Rafaeli do tė bashkėjetojnė?
 30. Mariah Carey dhe Nick Cannon martohen pėr herė tė tretė
 31. Halle Berry, pėrfundon historia e dashurisė
 32. Spears kėndon kėngėn tė Lady Gagas
 33. Ndėrron jetė tragjikisht kėngėtari Muhamed Suma
 34. Moore: Seksi me Kutcher po mė rinon
 35. Fadil Berisha zhvesh Dayana Mendozėn
 36. Rihanna e Pierre Sarkozy sė bashku?
 37. Angelina i kėrcėnohet Brad
 38. Victoria mund Angelina Jolie
 39. Elvis Presley vdiq nga kapsllėku
 40. Kėnga e Shakirės pėr Kampionatin Botėror tė Futbollit ngjall debate
 41. Pse bukuroshet e Holovudit martohen me mė tė rinj?
 42. Bono Vox, humanisti dhe kėngėtari mbush 50 vjec
 43. Brazil, zgjidhet bukuroshja e vitit
 44. "California Gurls", kėnga mė e re e Katy Perry
 45. Pink: Nuk mė dėshironte askush
 46. Vdes artistja legjendare amerikane Lina Horn
 47. Swift me flokėt mė seksi nė botė
 48. Alban Skėnderaj, sėrish mė i miri
 49. Nuk do tė ketė vazhdim tė tretė tė Sex and the City
 50. Dy qyetare zvcierane: Lidna Fah dhe Kėshtjella Pepshi nė ''Miss Univers''
 51. Ricky Martin merr “cmim per homoseksualitet”
 52. Pamela Anderson i shkruan leter Putinit
 53. Orinda Huta gjate sfilates per pak rrezohet
 54. Lady GaGa “e tepron”, klip me imazhe tė rėnda
 55. Shakira ne hall, kenga e Afrika 2010 eshte e vjedhur!
 56. Orėt e fundit tė jetės sė Michael Jackson
 57. Minutat e fundit tė njė ylli
 58. Miliarderi rus, 1 mln $ pėr t’u shfaqur nė klipin e GaGa
 59. Ēiljeta, 100,000 euro per nje reklame te kopjuar !
 60. Lohan, asistentja nxjerr nė ankand sekretet
 61. Shota me njė “Bebe me rrebe”
 62. Ēifti mbretėror nė krizė
 63. Historia e mitit Maradona, seks, drogė, tango dhe futboll
 64. Jeta e Adelinės
 65. 50 Cent, nga trafikant nė superyll tė ndjekur nga vdekja
 66. Aguilera kėrkon suksesin nė kinema
 67. Paris Hilton nė pranga pėr zotėrim droge
 68. Jetmiri: Lekėt e fituara nė BB
 69. Diana, si do tė dukej, po tė ishte gjallė?
 70. Ja si ishte dikur pa u bėrė VIP
 71. Dafina Zeqiri fituese e “Videofestit Muzikor”
 72. Rihapet hetimi pėr vdekjen e Britany Murphy
 73. Kinema, Jolie nuk sposton dot Di Caprio-n
 74. Ramazzoti, Shqipėria prin me biletat e shitura
 75. Mishel Obama pėr pushime nė Spanjė
 76. Jolie, ish i dashuri publikon foton skandal
 77. Inva Mula mes gjigandėve
 78. Kidman kultivon fermėn e saj
 79. Martohet Chelsea Clinton
 80. Nė nėntor albumi i ri i Michael Jackson
 81. DioGuardi, film hollivudian pėr Skėnderbeun
 82. Pamela adopton dy qen
 83. Film pėr Justin Bieber
 84. Gaga, rekord nominimesh nė VMA
 85. Paditet Prince
 86. Aretha Franklin thyen dy brinjė
 87. Eminem kėrkohet pėr njė dramė televizive
 88. Alice In Wonderland drejt Broadwayt
 89. Katy Perry shkruan kėngė pėr Brand
 90. Stallone borxhe nė Brazil
 91. Kimberley Walsh e frikėsuar nga marrėdhėnia e parė
 92. Sandra Bullock, aktorja mė e paguar nė Hollywood
 93. Teksti i “L.A. Woman” shitet pėr 14.770 euro
 94. Megan Fox, fytyra e Armanit
 95. Aniston pozon sikur Streisand
 96. Reynolds dhe Johansson nė projekt tė pėrbashkėt
 97. Lily Allen shtatzėnė
 98. Seldi: Domenika trillon dhe shpif
 99. Leto i shokuar me nominimet nė VMA
 100. Finalizohet divorci i Sean Penn
 101. Kings Of Leon, albumi i ri nė tetor
 102. Campbell pranon se i ka marrė diamantet
 103. Stallone, real nė filma
 104. Filmi i Bieber, pa regjisor
 105. Pse Eni Koēi i refuzon ofertat?
 106. Njė kėngė e Taylor Swift lansohet mė herėt
 107. Wyclef Jean kandidon pėr president tė Haitit
 108. Williams martohet tė shtunėn?
 109. Julia Roberts konvertohet nė hinduse
 110. Anjeza, pas diplomimit nė turne
 111. Stallone: Nuk pėrfitova nga Rocky Balboa
 112. Diamantet e pėrgjakur’, nė dorė tė policisė
 113. DiCaprio do t’i propozojė martesė Rafaelit?
 114. 50 Cent rikthen peshėn e humbur
 115. James Bond, ikona ultimative
 116. Lady Gaga: Jam si halla ime
 117. Rikthim triumfal i U2
 118. Jolie: Mė mungon anonimiteti
 119. Inna: Jam dashuruar nė shqiptarėt
 120. Fox fytyra e re e Armanit
 121. Martohet Robbie Williams
 122. Bruni nė “CSI”?
 123. Simpson: Miqtė, terapia mė e mirė
 124. Crouch ka tradhėtuar tė fejuarėn e tij
 125. Momsen: Kam bėrė seks me prift
 126. Gaga shpėrthen nė Lollapalooza
 127. Victoria tmerrohet nė aeroplan
 128. Ne-Yo: Nuk di tė mbaj njė femėr
 129. Timberlake 'kallet' nga aroma e femrave
 130. Perry: Nuk e urtėsova Russellin
 131. Robbie Williams tė bėhet baba?
 132. Barrymoore: Ende mėsoj rreth dashurisė
 133. Minogue nuk ėshtė ‘perėndeshė’ e dashurisė
 134. Aniston: Nuk mė nevojitet burri pėr fėmijė
 135. Beckham: Victoria, nėnė fantastike
 136. Katy Perry refuzon tė dehet
 137. Jovovich: Tė punosh me burrin forcon lidhjen
 138. Roberts: Meshkujt nuk i zgjedhin femrat e zhveshura
 139. Stallone pro dhunės nė “The Expendables”
 140. Clinton do tė vdesė brenda gjashtė muajsh?
 141. Williams do e takojė babain e Field nė Turqi
 142. Jolie ngjason nė princeshėn Diana?
 143. Allen tallet me ‘penisin’ e Lady Gaga
 144. Ice Cube nė pritje tė Dr.Dre
 145. Ne-Yo, album pėr Michael Jackson?
 146. Spielberg, dramė tė re dinozaurėsh
 147. Hudgens nuk frikėsohet pėr tė dashurin
 148. Eminem i dashuruar nė Rihannan?
 149. Emma nuk do tė zhvishej pėr film
 150. Simpson tmerrohet nga peshkaqenėt
 151. Beckhan nė Mission: Impossible 4
 152. T.I. nuk ndjehet mirė pa armė
 153. Klodi: Nuk jam i vetmi homoseksual
 154. Perry: Brand i dėrgon letra dashurie nėnės time
 155. Jolie t’u japė fėmijėve filmin “Mr & Mrs Smith”
 156. T.I: Dua Oscar si 40 vjeēar
 157. Kardashian 'pėrleshet' me ish-tė dashurin
 158. Hilton me tė dashur tė ri
 159. “Shpija e Kosovės II” fillon nė nėntor
 160. Spears do tė paraqitet nė “Glee”
 161. Johansson nė luftė me Lively
 162. Morissette shtatzėnė?
 163. Diaz i ka pėr qejf lėndimet
 164. Katy Perry lėvdon tė fejuarin e saj
 165. Del ne qarkullim klipi “Vibe”, i Tunės dhe Dafinės
 166. Canalis: Clooney mė bėn tė re
 167. Gaga nuk ndalet se krijuari
 168. Kardashian me tė dashur tė ri
 169. Shakira planifikon turne ‘interaktiv’
 170. Winfrey mė e paguara e televizionit
 171. Film biografik mbi John Belushin
 172. Bieber: Dua tė dashur si Cheryl Cole
 173. Valoni: Mirė qė ėshtė ndarė Seldi nga Domi
 174. Pitt dhe Jolie bėjnė dashuri nė Jacuzzi
 175. Bardem: Ėshtė kėnaqėsi tė punohet me Roberts
 176. Berry: Na ka munguar dashuria
 177. Kidman dhe Urban blejnė shtėpi nė New York
 178. Bieber pėrsėri nė CSI
 179. Gaga: Seksi mund tė lėndojė
 180. Ricci: Pattinson puth shumė mirė
 181. Mendes dėshiron tė bėhet yll roku
 182. Kim: Kush ėshtė Ronaldo?
 183. Teri poston fotografi lakuriqe nė internet
 184. Washington nderohet pėr karrierė filmike
 185. Aniston stėrvitet rregullisht
 186. West: Dua tė martohem
 187. Iglesias: Vajzat mė kanė refuzuar
 188. Perry akuzon studion e saj
 189. Roberts nuk ka kohė pėr vete
 190. Aniston nuk ka frikė nga pleqėria dhe vetmia
 191. Berry: Lakuriqėsia tė jep fuqi
 192. Anastacia ka ndjesi tė njė nėne
 193. Tinchy: Femrat pas seksit, mė shumė se meshkujt
 194. Dushku e lumtur nė bashkėjetesė
 195. Pasiguria martesore e DiCaprios
 196. Martohet Hilary Duff
 197. Campbell tė kėrkojė falje
 198. Tequila sulmohet nė festival
 199. Cole, ambasadore kundėr Malarias
 200. Argjentina, ylli i ri i estradės
 201. Guns N'Roses, anulimi i turneut nga njė hakers
 202. Brad dhe Angie, tani edhe stilistė
 203. Hollivudi i shqiptarėve
 204. Jolie i pėlqen tė gatuajė
 205. Arrestohet parukierja qė vidhte VIPat
 206. Votoni pėr Kthjellu nė MTV Awards!
 207. Britney e obsesionuar pas qirinjve
 208. Handler tė bashkojė Swift dhe West nė VMA
 209. Beyonce: Jam e papastėrt
 210. Perry kėrkon tė mos djersitet nė martesė
 211. Mika bėn muzikė pėr fansa
 212. Kardashian: E vėshtirė lidhja me sportist
 213. Port tregon seksualizmin e saj
 214. T.I, mėsues nė burg
 215. Jolie: Pata nevojė pėr Salt
 216. Ne-Yo pa flokė qė nga mosha 13 vjeēare
 217. Kings of Leon tė depresionuar
 218. Aniston nė kėrkim tė djaloshit ‘tė pėrkryer’
 219. Madonna: Nuk jam materialiste
 220. Bloom i lumtur qė do jetė baba
 221. Shakira, telashe me autoritetet spanjolle
 222. Mccartney i kėndon Clintonit pėr ditėlindje
 223. Jessica Alba – goca e shtėpisė
 224. Jean nuk lejohet tė kandidojė pėr kryetar tė Haitit
 225. Kim e kėnaqur me vijat trupore
 226. Ndahen ēmimet e edicionit tė 62-tė tė Emmy Awards
 227. Franca, vend i pasigurt pėr tė huazuar vepra artistike
 228. Irina, ja pse Cristinano ėshtė “cmendur” pas saj
 229. Miller do tė mungojė nė spektaklin e Spacey
 230. Sulmohet aktori Pelletier i “Twilight”
 231. Justin Bieber pushton AMA-n
 232. Cher pendohet qė ėshtė bėrė nėnė herėt
 233. Leonardo DiCaprio bėn film pėr vrasjen e Kennedyt
 234. Pushohet nga puna Agron Llakaj
 235. Simpson nuk planifikon tė martohet ende
 236. Eva Longoria drekon me Tony Parker
 237. Lopez: Fėmijėt rriten shpejt
 238. Kate Moss: Vajza ime, si unė
 239. Victoria shprehet me anė tė modės
 240. Burke me tė dashur tė fshehtė
 241. Depp shpreh keqardhje pėr Angelina Jolie
 242. Gabriel Aubry pėrplas veturėn
 243. Cage: “Ghost Rider 2” do tė pėlqehet
 244. Albumi i West kryeson nė SHBA
 245. Ēfarė po ndodh me kėngėn “Pom Pėlqen”?
 246. Witherspoon ua ndalon thashethemet fėmijėve
 247. Cher dhuron veshjet pėr bamirėsi
 248. Agroni i Topit, apo Topi i Agronit?
 249. Ja kush imiton Sali Berishėn
 250. Bujar Asqeriu: Dikur na ndalonin tė putheshim