PDA

View Full Version : Zona Humoristike


 1. Poezi humoristike.....
 2. Si do reagonit para nje situate te tilleė
 3. Kamera e Fshehte
 4. Jam Tironc i Vjeter
 5. Ne baze te gazrave njihet personaliteti i njeriut ... :)!
 6. Nostalgji adoleshence - Brezi i 75-87
 7. Chat Forum-al vizitohet dhe nga politikane
 8. Hitleri merr lajmin per futjen e Klodit ne Big Brother Albania 3
 9. Tė qeshim me gabimet tona.
 10. Kinezi lejon gruan ta rrahė njė herė nė javė !!!
 11. Si ta luash mendsh personin qė ėshtė ulur afėr teje nė aeroplan:
 12. Loja artistave!
 13. Vidhet penisi i njė statuje
 14. Poezi kushtuar anėtarėve tė forumit
 15. Perralla e Kesulkuqes [version komik]
 16. Zbėrtheni shkurtesat
 17. Kuriozitete qesharake..
 18. Kenget me te bukura gazmore
 19. Tanto ,,, nga kavaja, version ne shqip
 20. Ndryshimi midis meshkujve dhe femrave.
 21. Recete gatimi per gocat e forumit :D
 22. lek plepi
 23. Komshia ime Sadete
 24. Premtime elektorale
 25. Nderrimi i kombesise
 26. per policinė
 27. Te qeshim sė bashku.
 28. Serafim Dilo Vs. Busavata
 29. Sillni klipet tuaja me te preferuara nga Spektatkli "Portokalli"
 30. Hard Rock Cafe
 31. Irfan CANA:Pak satirė pėr kohė tė lirė
 32. Irfan CANA:Privilegjet e kuvendarėve
 33. Elita Laptopiste qė na do dhe tė fortėt e Asaj nė Fressh
 34. Monologe Chati
 35. Humor me politikanet
 36. Qyfyre dhe lajme gallate nga Shqiperia
 37. Shprehje Paradoksale!
 38. Nderkohe ne Amerike.....
 39. kush kujt ja l'shon dy reshta te nje kange duhet ti kendon :)
 40. Pėrralla, pėrralla... Berisha: “Hiqen pėr 3 vjet taksat pėr ēdo tė ri tė punėsuar...
 41. Hedh shtėpinė nė erė pėr tė vrarė njė merimangė
 42. Jeta osht qef
 43. A ju punon televizori normal?
 44. Do flinit 1 nate ne varreza per 100.000€
 45. Tituj me Bollek
 46. Don Zhuani i Grabianit...
 47. Barcoleta dedikuar popullsise se nje krahine ose qyteti te caktuar shqiptare
 48. Batman eshte Shqiptare (James Merlinsson)
 49. Kamera e fshehur
 50. Lazarati, zona mė e gjelbėruar nė Europė:)
 51. Rregullat e pronesise per nje femije nga 1-3 vjec
 52. Stupcat - humoristat me te mire ne Kosove
 53. Nuk mund te shkoj me keq se kaq
 54. Shqiptarėt mė tė lumturit nė Ballkan
 55. Shoku Tanku, i pari me postime !
 56. Nje surprize te tille do doja te me benin per ditelindje...
 57. 'autokritike'
 58. Kenga e Kandarit...poezi e ndaluar e Ēajupit
 59. Ndodh edhe kjo hahahahhahah :)
 60. Meshkujt zėvendėsojnė femrat, dėshtim i vėrtetė
 61. 21 fotot me qesharake te albumeve te muzikes jugosllave
 62. Zogu ndihmon tė pastrehurin me para
 63. Gruaja qe pohon qe ka mbetur shtatzene, nga filmat 3D porrno :)
 64. “Burri nuk bėn seks me mua”, gruaja e denoncon nė Gjykatė
 65. Kamera e fshehur mė e mira qė keni parė
 66. Ja shqiptari i "vėrtetė", njė burrė me 18 gra
 67. Kurreshtja e mbyt edhe macen !
 68. Vrima e zeze
 69. Epopeja e Forum(it)-Al
 70. Video humoristike..
 71. Rémi Gaillard
 72. Kuq e Zi
 73. forumi i humorit!
 74. A mund tė konvertohen "Like" nė euro?!
 75. E la nusen pa u martuar ne diten e dasmes
 76. Dedikim per dashamiresit e rusise
 77. Thenie humoristike
 78. RTK: Emisioni humoristik:"Pėrralla, pėrralla han qeni arra"
 79. Mos u dishni para kameres sepse ... :)
 80. Postimet me qesharake :)
 81. Gruaja 120 kg bie mbi krokodilin, kafsha tre orė pa ndjenja
 82. ‘Bita’: Se la pa u martu me Adelinėn!
 83. Antari/ja hap teme, vetem mi dal tema tek 10 temat e fundit :)
 84. Kazanova 5-vjeēar me 3 tė dashura
 85. Text Pranks :)
 86. 5 Minuta Reklama dhe Kthehemi Serish...
 87. Dan Pifqi :D
 88. 80 vjeē dhe ende nė formė, sekreti i ēuditshėm i tij
 89. Ēudi nė Korenė e Veriut, raportohet kalimi i fazės sė grupeve nė Botėror
 90. Rregullore 2014
 91. Ish-gruaja per shitje.
 92. Erion Veliaj "shpall" kandidaturėn pėr kryetar Bashkie
 93. U lage me akull, nominoj 4 antare te tjere :)
 94. Rekordi i ri, Berisha: Notova 153 minuta...
 95. LEK PLEPI VS Ujku Cerrikut :) hahahah
 96. Arrestohet Hello Kitty !
 97. Happy Halloween !
 98. Katunarka me beri per vete
 99. Xhuxhi dhe gjigandi
 100. Selamunalejkum!!!
 101. Humor i hidhur
 102. Jam nga Prishtina o dreq
 103. Nishani heq mustaqet!
 104. Thenie dhe Humor
 105. Renzi : Shqiperia asht n'Evrope bre bac...!
 106. Poezi kushtuar anėtarėve tė forumit
 107. Ku-Jokes
 108. Ardi gjeti nuse..po Loni?
 109. Krijesa ideale e Photoshopit !
 110. Ngritja e vetures me duar
 111. Uff cu acarova :D
 112. Populli ne revolte!
 113. Pamela Anderson vs Mr.Bean
 114. Boks, boks, boks...
 115. Debora I love you
 116. Shqiptar dhe Italian - Diferenca
 117. Meshkujt Vs Femrat
 118. DEKLARIM PUBLIK - nuk do tė postoj pėr njė etapė tė etapės 1998 - 1999
 119. DEKLARIM PUBLIK: do vazhdoj te postoj per te gjitha etapat e etapave qe deshiroj...
 120. FANTASTIKE... John Oliver ne nje interviste me Edward Snowden
 121. Propozimet sipas krahines
 122. Batutat e kryeministrit
 123. Dita Ndėrkombėtare e Muzeut, nė Kosovė heshtje
 124. Nata e erret e Las Vegas-it
 125. Trafikim me organe : i vidhet zemra Rolandos
 126. Gjeni ndryshimin..
 127. Deputetet e listes serpska n'serbi : bisedojne per gjykaten speciale
 128. Dashuria e verber !
 129. “Reagon Platini”: Shqiptarė ma bėni hallall
 130. Te qeshemi me veten tone :)
 131. Femijet jane gallate dhe relaksim per cdo prind
 132. Ja i dashuri i Encės !!! Komentet ne foton e saj jane per humor :)
 133. Carku i minjve...
 134. Ja si do tė duken targat e Kosovės nė Serbi
 135. Gjermanisht pėr fillestarė !
 136. Shokohen kur e kuptojnė se ēfarė kanė puthur!
 137. Ja keshtu vepron nje trajner i mire futbolli.
 138. Foto humoristike III
 139. Emri jot ne japonisht
 140. Kerkesat e gruas
 141. Nėse i bėn kėto gjėra je shqiptar i vėrtetė
 142. Befasia e Hashim Thaēit pėr fansin e tij mė tė flaktė
 143. Kamera e fshehte me e bukur
 144. Anglezi George Robertson : kam gjak anglezi
 145. Shkelqesia e tij Miroslav Lajēak
 146. Shume e "vertete kjo"...!
 147. Njoftim
 148. 2000/2= ????
 149. Intervista/ Eneda Tarifa lė nam nė intervistėn para Eurovizionit, shikoni ēfarė bėn
 150. 3000€ rroga ne shqiperi.
 151. Me ne fund u gjet Lepurushja e Forumit :)
 152. Ēifti i tė pastrehėve kapet 'mat' nė trotuar
 153. Ngre nė krahė fėmijėn qė i solli lulet, nė sallė shpėrthejnė tė qeshurat.
 154. Burrat - nje e keqe e domosdoshme!!!
 155. Balkan Peace Meeting (Video) :D :D
 156. Grate...nje e keqe e domosdoshme, apo..
 157. Shqiperi/Rumani. Ironia Italianeve.
 158. Zgjidhja e....imja.
 159. Kosova 2 here ma e sigurte se Zvicra fal Piratit
 160. Komedi me antaret e forumit LIVE TV SHOW :)
 161. Baballaret me Femijet
 162. Foto+18/ Modelja erotike arrestohet me tė shoqin, rrahu vjehrrėn
 163. Ministri Ahmetaj dhe dashnorja e tij, drejtoresha Zhanina Dapi: ai e quan “Nicole Ki
 164. Mor koēo kokėdhima, mor burrė edepsėz!
 165. TOP Channel dhe lajmet e qarta?! (fiks fare)
 166. Arsyet e ndryshme qe femrat jan merzitur me te dashurin e tyre
 167. Gjate udhetimit me Airoplane :)
 168. Njerezit qe shajne, jane me intelegjent :)
 169. "Rritet numri turisteve ne ish republiken jugosllave t'makedonise !
 170. Humor bardhe e zi
 171. Era Istrefi : Bon Bon versioni ri
 172. Mire ia kane bo...
 173. Kosova s'e ka qejf trafikimin me njerez...
 174. Po m'brengosin brengosjet e beeeee-se !
 175. mogherini "thumbon" Trump-in! Trump dashuron dike tjeter !
 176. O’Connell: Britania pėrkrah fuqishėm integrimin evropian tė Kosovės
 177. Sillni 'Gifs' qe karakterizojne anetaret e forumit...
 178. Oh sa mire ma ken maxhup (gabel) !
 179. Sillni 'Gifs' 2, qė karakterizojnė anėtarėt
 180. Kuvendi i Burrave!
 181. Dua te behem i famshem, si mund te behem?
 182. Shpėtoni fėmijėn e trafikuar Zaho!
 183. Trafikante droge pa dokumenta sipas artikullit.
 184. Ne palester me pelqen nje brune bukuroshe
 185. Ē'mu kane fry muskujt !
 186. kouchner : "Edi Rami, artist me famė ndėrkombėtare..."!
 187. Leter dashurie enver hoxhes
 188. Fillon Java e Diplomacisė Klimatike 2017
 189. Imazhe/video me anetaret e forumit
 190. Sekreti i lumturise eshte...
 191. Berlin: Turistėt nga Kina arrestohen pėr shkak tė pėrshėndetjes fashiste
 192. Xha Kasčmi na Kropishti
 193. Box, boks, kampionati Kosoves
 194. Foto humoristike-II
 195. Zgjedhjet komunale ne Kajro t'Egjiptit
 196. Edhe gjermanet e zi flasin shqip
 197. Kryemadhi shet edhe ēizmet per te ndihmuar femijet e braktisur
 198. Edi Rama & Mandi!
 199. TOP LAJMI : Nė Iran u arrestua edhe njė grua qė protestoi kundėr shamisė
 200. Pacienti dhe Psikologu
 201. Shqipėria e principatave... ( po fillon me ) Principata e Libofshės
 202. Blogerja e njohur angleze: Ju prezantoj me shqiptarėt, zinxhirė floriri, gėzofė rozė.
 203. Arnau(l)ti i akuzuar per 18 ngacmime seksuale !
 204. Disko Lajme lol :p
 205. Jam shuuuumė nervoz!
 206. Greku ne Himarė
 207. A kane te drejte prinderit?
 208. Ngre nje dolli per...
 209. Po ato cfare mendojne valle? :D
 210. Po ju a keni miq te vertete?
 211. Cila eshte gjeja qe pyesni me shpesh, kohet e fundit?
 212. Pėrse e bėri Zoti Femrėn...
 213. Genjeshtari me i madh
 214. Sukses i math i diplomacise kosovare !
 215. Patrioti i mu...!
 216. Shoqata e alkolisteve anonime.
 217. Dhurata
 218. Aktiviteti ditor i president Thaqit! nga Halil Xani
 219. Johannes Hahn sot nė Kosovė
 220. gjykata serbe e telefonave
 221. Pergjigju me PO / JO !
 222. Gjeni anetarin/en e mundshem!
 223. Dhjetė krahasime tė Gruas me Rakinė/ Humor pikant nga Ferdinand Radi
 224. Vani emiton Arian Canin :)
 225. Koka bā e zez'dita!
 226. Prishtinė : protestė masive kundėr festimit te dites s'Evlopes
 227. Doktori i zonjave
 228. Worry vs Confident :)
 229. Pyetje per doktoret : si me ndrrue grupin e gjakut...
 230. Ndryshimet klimatike : ngrohja globale avullon 2 milion €...!
 231. Ky person po lėshon shumė pordha...
 232. Cfare ju ka ber per te qeshur. :p
 233. Kur burrnisė i mungojnė "muskujt"!
 234. Gjerat qesharake qe keni bere ne jete